Konsultacje
inżyniersko-informatyczne

Lider wdrożeń BIM

Skontaktuj się

Pomogliśmy już
2600 klientom

Poznaj ich historie

Masz wątpliwości, czy Twoja inwestycja jest gotowa na BIM?
Skontaktuj się z naszymi konsultantami technicznymi.

skontaktuj się

APA Wojciechowski Architekci

Dzięki wdrożeniu przez AEC Design, architekci z pracowni APA Wojciechowski posługują się oprogramowaniem Revit do tworzenia projektów w technologii BIM.

JEMS Architekci

Wieloletnia współpraca z pracownią JEMS Architekci daje prawdziwą satysfakcję. Cieszymy się, że możemy doradzać w kwestii oprogramowania i rozwiązań programistycznych.

Kuryłowicz & Associates

Kompleksowa obsługa oprogramowania, wsparcia technicznego, szkoleń i konsultacji dla pracowni projektowej

Mercury Engineering Polska

Szkolenia dla Mercury Engineering Polska pozwoliły pracownikom biegle poruszać się w technologii BIM oraz programie Revit.

Strabag: Teams work

Magdalena Felczuk opowiada o inwestycji hotelu przy Tamce w technologii BIM oraz o obszarach, w których model 3D przynosi najwięcej korzyści dla firmy Strabag.

Warbud

"Na podstawie dotychczasowej współpracy stwierdzamy, że Firma AEC Design dysponuje wysoce wykwalifikowaną kadrą, której wiedza i umiejętności są nieocenionym wsparciem w trakcie procesu wdrażania cyfrowych narzędzi pracy."

Budimex

Wdrożenie oprogramowania BIM 360 Field oraz dedykowane szkolenia

Wdrożenie BIM w Golub GetHouse

Konsultacje w zakresie modelowania obiektu dla Inwestora przy budowie Mennica Legacy Tower

Uponor

Rozwiązania w zakresie ogrzewania, chłodzenia, instalacji oraz infrastruktury wodociągowo-kanalizacyjnej

Verano: parametryczne rodziny Revit

Pracujemy nad tekstem na temat naszej współpracy z firmą Verano. Tutaj dowiesz się, dlaczego firma Verano zdecydowała się na stworzenie rodzin parametrycznych w AEC Design.

Isover: modelowanie rodzin i nakładka Revit

Pracujemy nad kolejnym case study z firmą Isover

Kontakt

Konsultanci handlowi - Architektura i Budownictwo

Katarzyna Szajrych

Dyrektor działu Architektura i Infrastruktura

 

Piotr Łapiński

Dyrektor Regionu

 

Wojciech Fiodorow

Specjalista ds. Sprzedaży AEC BIM/CAD3D/Stacje Robocze CAD

 

Dominik Wantuch

Specjalista ds. Sprzedaży BIM

Szkolenia

Urszula Godlewska

Specjalista ds. Szkoleń

Marketing

Konsultanci handlowi - Mechanika i Przemysł

Agnieszka Świętochowska

Dyrektor działu Mechaniki

 

Agnieszka Karpińska

Specjalista ds. Sprzedaży Produktów MFG

 

Monika Miłkowska

Specjalista ds. Realizacji Zamówień

Księgowość

Teresa Czapek

Główna księgowa

Konsultanci techniczni - Architektura i Budownictwo

Wojciech Kozłowski

Inżynier ds. BIM, Kierownik Działu Technicznego AEC

Inżynier aplikacji Revit, specjalizujący się we wdrażaniu BIM w firmach projektowych. Współautor podręcznika ” Podręcznik użytkownika Revit Architecture”. Absolwent Wydziału Samochody i Maszyny Robocze na Politechnice Warszawskiej.

 

Jakub Stanasiuk

Inżynier ds. BIM

Inżynier aplikacji BIM. Specjalizuje się w programach takich jak AutoCAD Civil 3D, InfraWorks 360, Navisworks, Revit MEP. Doświadczenie zdobywał realizując i modelując projekty infrastrukturalne oraz wdrażając technologię BIM u jednego z największych generalnych wykonawców w Polsce. Propagator wykorzystania technologii BIM we wszystkich fazach budowlanego procesu inwestycyjnego.

 


Przemysław Kornacki

Inżynier ds. BIM

Inżynier aplikacji BIM. Projektant, inżynier budownictwa, członek Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa. Absolwent Politechniki Lubelskiej oraz Politechniki Krakowskiej. Doświadczenie zawodowe zdobywał w biurach projektowych w Lublinie, Wrocławiu i Poznaniu. Od 2010 roku stosuje w codziennej praktyce program Revit.

 

Jarek Szepietowski

Inżynier ds. BIM

Specjalista z kilkunastoletnim doświadczeniem zawodowym, posiadający rozległą wiedzę na temat oprogramowania inżynierskiego, głównie Revit i Dynamo. Jako lider zespołu technicznego do wdrażania technologii BIM (Building Information Modeling) dla naszych Klientów realizuje projekty prowadzące do optymalizacji procesu projektowania. Ma doświadczenie zawodowe w pracy nad projektami zarówno w Polsce, jak i za granicą.

 


Maciej Darmochwał

Entuzjasta BIM. Specjalizuje się w projektowaniu zbrojeń w oprogramowaniu Revit. W technologii BIM pracuje od 2016 roku. Do portfolio swoich projektów zalicza współpracę z zagranicznymi firmami z Niemiec i Wielkiej Brytanii.

Konsultanci techniczni - Mechanika i Przemysł

Michał Jastrzębski

Specjalista CAD/CAM/CAE. Wieloletni trener i wdrożeniowiec programów firmy Autodesk. Przeszkolił ponad 3500 inżynierów z takich branż jak architektura, mechanika i geodezja. Absolwent Wydziału Mechanicznego i Lotniczego Politechniki Warszawskiej. Autor materiałów szkoleniowych wykorzystywanych w wielu firmach ATC poświęconych programom: AutoCAD i Inventor.

 

Łukasz Przybysz

Specjalista ds. CAD/PDM

Inżynier aplikacji CAD/PDM Specjalizuje się we wdrażaniu PDM w firmach przemysłowo projektowych. Dzięki swojemu doświadczeniu w pracy jako konstruktor, które zdobywał w firmach produkcyjnych, urzeczywistnia idee FOMT. Mechatronik, Absolwent Politechniki Lubelskiej. Fotograf oraz fan Pani Sylwi z 1 z 10

Masz wątpliwości, czy Twoja inwestycja jest gotowa na BIM? Skontaktuj się z naszymi konsultantami technicznymi.

Akceptuję politykę prywatności