Konsultacje
inżyniersko-informatyczne

Lider wdrożeń BIM

Skontaktuj się

Pomogliśmy już
2600 klientom

Poznaj ich historie

Masz wątpliwości, czy Twoja inwestycja jest gotowa na BIM?
Skontaktuj się z naszymi konsultantami technicznymi.

skontaktuj się

Verano: parametryczne rodziny Revit

Verano jako nowoczesne przedsiębiorstwo, które dąży, aby zawsze być krok przed swoją konkurencją, zgodnie z powszechnie stosowaną w polskim budownictwie technologią BIM, postanowiło powierzyć AEC Design wykonanie Biblioteki Rodzin swoich produktów w programie Revit.

Uponor

Rozwiązania w zakresie ogrzewania, chłodzenia, instalacji oraz infrastruktury wodociągowo-kanalizacyjnej

Juwent: biblioteki sparametryzowane Revit

Technologia BIM to nie tylko obiekty 3D, to przede wszystkim kompletne informacje w nich zawarte. Zgodnie z tą ideą AEC Design wykonała dla firmy JUWENT sparametryzowaną bibliotekę 3D BIM produktów katalogowych urządzeń JUWENT.

Isover: modelowanie rodzin i nakładka Revit

Dzięki Bibliotece 3D BIM wykonanej w programie Autodesk Revit, cyfrowy model systemów ISOVER integruje wszystkie informacje na temat poszczególnych produktów

APA Wojciechowski Architekci

Dzięki wdrożeniu przez AEC Design, architekci z pracowni APA Wojciechowski posługują się oprogramowaniem Revit do tworzenia projektów w technologii BIM.

JEMS Architekci

Wieloletnia współpraca z pracownią JEMS Architekci daje prawdziwą satysfakcję. Cieszymy się, że możemy doradzać w kwestii oprogramowania i rozwiązań programistycznych.

Kuryłowicz & Associates

Kompleksowa obsługa oprogramowania, wsparcia technicznego, szkoleń i konsultacji dla pracowni projektowej

Strabag: Teams work

Magdalena Felczuk opowiada o inwestycji hotelu przy Tamce w technologii BIM oraz o obszarach, w których model 3D przynosi najwięcej korzyści dla firmy Strabag.

Warbud

"Na podstawie dotychczasowej współpracy stwierdzamy, że Firma AEC Design dysponuje wysoce wykwalifikowaną kadrą, której wiedza i umiejętności są nieocenionym wsparciem w trakcie procesu wdrażania cyfrowych narzędzi pracy."

Budimex

Wdrożenie oprogramowania BIM 360 Field oraz dedykowane szkolenia

Wdrożenie BIM w Golub GetHouse

Konsultacje w zakresie modelowania obiektu dla Inwestora przy budowie Mennica Legacy Tower

Gerresheimer Bolesławiec

Międzynarodowy producent opakowań do preparatów farmaceutycznych skutecznie wdraża ideę Przemysłu 4.0

ANDRZEJEWSKI Automatyzacja i Wyposażenie Produkcji

Innowacyjne przedsiębiorstwo stawia na rozwiązania do cyfrowego prototypowania Autodesk

PRO ASCOBLOC

Integracja pracy wszystkich działów współpracujących przy tworzeniu i produkcji mebli gastronomicznych i urządzeń

N&N Nadratowski

Sprawne zarządzanie dokumentacją jako jeden z najważniejszych, a zarazem jeden z najtrudniejszych do opanowania aspektów dobrze działającego przedsiębiorstwa

Horus Energia

Usprawnienie zarządzania danymi projektowymi w dziale konstrukcyjnym

CARPOL

Zarządzanie danymi jako integracja wszystkich działów od działu projektowego, poprzez dział technologiczny, produkcję, dział handlowy

Kontakt

Dział handlowy

Katarzyna Szajrych

Dyrektor Działu Handlowego BIM

 

Piotr Łapiński

Dyrektor Regionu

 

Wojciech Fiodorow

Specjalista ds. Sprzedaży AEC BIM/CAD3D/Stacje Robocze CAD

 

Ewa Królikowska

Specjalista ds. Sprzedaży AEC BIM/CAD3D

 

Arkadiusz Szacho-Głuchowicz

Inżynier sprzedaży

 

Kacper Szykuła

Inżynier sprzedaży

Produkty LT

Monika Miłkowska

Specjalista ds. Realizacji Zamówień

Szkolenia

Urszula Godlewska

Specjalista ds. Szkoleń i Sprzedaży AEC BIM/CAD3D

Marketing

Klaudia Borowiec

Specjalista ds. Marketingu

Dział inżynierski

Jarek Szepietowski

Dyrektor Działu Technicznego BIM

Specjalista z kilkunastoletnim doświadczeniem zawodowym, posiadający rozległą wiedzę na temat oprogramowania inżynierskiego, głównie Revit i Dynamo. Jako lider zespołu technicznego do wdrażania technologii BIM realizuje projekty prowadzące do optymalizacji procesu projektowania. Wielokrotnie występował w roli BIM Koordynatora i doradcy Inwestora u naszych Klientów. Ceniony za doświadczenie w identyfikacji celów BIM oraz wsparcie w negocjacjach w zakresie wymagań BIM pomiędzy zlecającym, a wykonawcą.

 

Wojciech Kozłowski

Inżynier BIM

Od kilkunastu lat promuje i wdraża metodologię BIM w biurach projektowych a także u wykonawców i inwestorów. Znany jest z umiejętności skutecznego przekazywania informacji, a także słuchania i rozumienia potrzeb klienta. Celnie identyfikuje potrzeby i problemy oraz proponuje i wdraża odpowiednie rozwiązania. Sam siebie określa jako entuzjastę wdrożeń platformy CDE w ramach cyfrowej transformacji firm z sektora budowlanego. Pełni funkcję BIM Managera i BIM Koordynatora oraz zapewnia wsparcie projektowe. Współtworzy dokumenty BIM m.in. Wymagania BIM (EIR) i Plan BIM (BEP) oraz przygotowuje biblioteki rodzin elementów BIM. Optymalizuje i automatyzuje procesy projektowe (skrypty w Dynamo dla programu Revit). Biegle opracowuje i koordynuje modele BIM dla różnych branż projektowych. Prowadzi prelekcje na konferencjach i spotkaniach branżowych związanych z tematyką BIM.

 

Jakub Stanasiuk

BIM Menedżer

BIM Menedżer w AEC Design. Reprezentuje interesy klientów w zakresie formułowania i spełnienia wymagań dotyczących wymiany informacji w procesie BIM. Tworzy plany wdrożenia BIM oraz wspiera wszystkich uczestników procesu inwestycyjnego w obszarach związanych z metodyką BIM.

 

Mirosław Szulawski

Inżynier BIM

Instalator HVAC z wieloletnim doświadczeniem w pracy z Autodesk Revit. Swoje doświadczenie zdobywał pracując w biurach projektowych w Polsce i za granicą (Stany Zjednoczone, Wielka Brytania, Niemcy). Brał udział w tworzeniu standardów Revit i bibliotek BIM, wdrażał i współtworzył cykle szkoleń BIM. Pod swoją opieką miał dziesiątki modeli Revit. Autor nieszablonowych rozwiązań HVAC i narzędzi wsparcia dla projektowania w Revicie jak i poza nim.

 

Piotr Kopeć

Inżynier BIM

Pomaga inżynierom, projektantom i wykonawcom z branży instalacji mechanicznych, elektrycznych i hydraulicznych (MEP) tworzyć modele o wysokim poziomie szczegółowości oraz łatwo koordynować prace z innymi uczestnikami projektów budowlanych. Swoje doświadczenie zdobywał w m.in. BuroHappold Engineering, gdzie specjalizował się w instalacjach wentylacji, klimatyzacji oraz ogrzewnictwa. Uczęszczał do Technische Universitat Hamburg.

 

Maciej Spiess

Inżynier BIM

Architekt z kilkunastoletnim doświadczeniem w pracy z Autodesk Revit. Certyfikowany instruktor Autodesk Revit. Jako projektant w biurze Medusa Group tworzył autorskie rozwiązania w dziedzinie koordynacji międzybranżowej i zaawansowanych systemów modelowania oraz tworzenia wyspecjalizowanych rodzin, co od kilku lat rozwija o możliwości jakie daje Dynamo. Zajmował się organizacją pracy zespołów biura projektowego na wszystkich etapach inwestycji.

 


Piotr Łuszkiewicz

Inżynier BIM

Ponad 20 lat doświadczenia zawodowego w obszarze związanym z projektowaniem instalacyjnym. Od 2012 roku zaangażowany w metodykę BIM. Wieloletnie doświadczenie w pracy z Autodesk Revit oraz tworzeniu bibliotek projektowych. Jako osoba odpowiedzialna za BIM-MEP w biurze projektowym ‘CEgroup’, brał udział w wielu znaczących projektach o skomplikowanej strukturze funkcjonalno-użytkowej i instalacyjnej. Entuzjasta rozwiązań informatycznych wspomagających automatyzację procesów w budownictwie.

 


Przemysław Kornacki

Inżynier BIM

Inżynier aplikacji BIM. Projektant, inżynier budownictwa, członek Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa. Absolwent Politechniki Lubelskiej oraz Politechniki Krakowskiej. Doświadczenie zawodowe zdobywał w biurach projektowych w Lublinie, Wrocławiu i Poznaniu. Od 2010 roku stosuje w codziennej praktyce program Revit.

 


Maciej Darmochwał

Inżynier BIM

Specjalizuje się w projektowaniu zbrojeń w oprogramowaniu Revit. W technologii BIM pracuje od 2016 roku. Do portfolio swoich projektów zalicza współpracę z zagranicznymi firmami z Niemiec i Wielkiej Brytanii. Specjalizuje się w modelowaniu 3D oraz złożonych projektach, które wymagają specjalistycznej wiedzy. Prawdziwy entuzjasta BIM.

 

Ewelina Przestrzelska

Customer Success |CAD |PDM

Specjalistka w zakresie licencjonowania oprogramowania Autodesk i oprogramowania CAD/PDM. Entuzjastka modelu SaaS (software as a service) posiadająca umiejętności rozwiązywania złożonych problemów technicznych. Przeprowadza nowych klientów przez proces onboardingu. Zajmuje się implementacją systemów Autodesk Vault oraz koordynacją wsparcia technicznego. Odpowiedzialna za strategię Customer Success, którego celem jest dbanie o uzyskiwanie przez klientów oczekiwanych rezultatów płynących z obsługi oprogramowania i usług zakupionych w AEC Design. Absolwentka Wydziału Mechanicznego Politechniki Białostockiej.

 


Robert Nowakowski

Specjalista CAD

Od ponad 20 lat doskonali swój warsztat pracy w programie AutoCAD potwierdzając zdobyte umiejętności corocznym dyplomem AutoCAD Certified Professional. Jako Autodesk Authorized Training Center Instructor przeprowadził ponad 9 tysięcy godzin. Współpracuje z „Waterman International Polska” Sp. z o.o. na stanowisku "CAD Manager, Kierownik ds. sprzętu komputerowego i programów CAD” tworząc i dbając o utrzymanie szeroko pojętych CAD Standards. Autor materiałów szkoleniowych AutoCAD (1 / 2 / 3 stopień zaawansowania) oraz Vehicle Tracking.

Księgowość

Krzysztof Lipiński

Główny księgowy
Masz wątpliwości, czy Twoja inwestycja jest gotowa na BIM? Skontaktuj się z naszymi konsultantami technicznymi.

Akceptuję politykę prywatności