cze
14
piątek
Sprawdź inne wydarzenia

Budownictwo i architektura,Wydarzenia BIM

AEC Revit Academy – bezpłatne warsztaty dla użytkowników Autodesk Revit

 

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty AEC Revit Academy, które odbędą się 14 czerwca 2019 r. w Wyższej Szkole Ekologii i Zarządzania w Warszawie

CZYM SĄ WARSZTATY AEC REVIT ACADEMY?

Bezpłatne warsztaty dla użytkowników Autodesk Revit

AEC Revit Academy

To bezpłatne, praktyczne warsztaty ćwiczeniowe dla użytkowników
Autodesk Revit, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności projektowe.
To będzie jedno z największych spotkań branży projektowej w Polsce.

 

JAK BĘDĄ ZORGANIZOWANE WARSZTATY?

Spotkanie odbędzie się jednoczenie w 3 salach warsztatowych z podziałem na branże: architektura, konstrukcje budowlane i instalacje MEP.

GDZIE ZNAJDĘ SZCZEGÓŁOWĄ AGENDĘ?

Wszelkie szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.aecrevitacademy.pl

 

GDZIE ODBĘDĄ SIĘ WARSZTATY?

Bezpłatne warsztaty dla użytkowników Autodesk Revit

AEC Revit Academy

Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie
ul. Rejtana 16.
Z uwagi na ograniczoną dostępność parkingu miejskiego i integracyjny poczęstunek, zachęcamy do przyjazdu komunikacją miejską -Metro Pole Mokotowskie.

DLA KOGO JEST AEC REVIT ACADEMY?

AEC Revit Academy to całkowicie bezpłatne całodniowe warsztaty dla użytkowników programu Autodesk Revit. Na spotkanie zapraszamy osoby z podstawą znajomością Revita. Będzie to okazja do podniesienia swoich kompetencji projektowych poprzez znaczące przyspieszenie tworzenia projektów. Osoby rozpoczynające swoją przygodę z Revitem zapraszamy na BIM Akademie AEC Design www.aecdesign.pl. Każda zarejestrowana osoba otrzyma maila potwierdzającego rejestrację. Jeśli go nie otrzymałeś wyślij do nas maila klaudia.borowiec@aecdesign.pl z prośbą o rejestrację. Nie ma możliwości udziału w kilku warsztatach, gdyż odbywają się one jednocześnie w różnych salach. Jeśli masz dodatkowe  pytania napisz do nas: klaudia.borowiec@aecdesign.pl  lub zadzwoń 512-771-291.

 

JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ DO AEC REVIT ACADEMY?

Aby zapisać się na warsztaty należy wypełnić formularz rejestracyjny dostępny na stronie https://aecrevitacademy.pl/. Po warsztatach przewidujemy godzinę networkingową, w trakcie której będzie okazja lepiej poznać nas i pozostałych uczestników. Na warsztatach wymagane jest posiadanie własnego laptopa. AEC Design nie zapewnia sprzętu natomiast jest możliwość udziału jako wolny słuchacz. Wyślij do nas taką wiadomość na adres klaudia.borowiec@aecdesign.pl.  Oprogramowanie  Revit 2020  należy pobrać ze strony Autodesk https://www.autodesk.pl/products/revit/free-trial natomiast Skryp Dynamo przekażemy na początku czerwca wszystkim zarejestrowanym osobom. Nie można korzystać z Revita LT ani z Revita w wersji poniżej 2020. W przypadku problemów z instalacją, napisz do nas rejestracja@aecdesign.pl.