Budownictwo i architektura,Make Factory Grow,News,Usługi BIM

Autodesk Construction Cloud – wspólne dane w chmurze

Autodesk Construction Cloud łączy w sobie technologię nowej generacji, solidną sieć specjalistów i firm . Wszystko po to, by pomóc Twojej firmie rozwijać się na wszystkich etapach budowy. 

Zespoły budowlane mają do dyspozycji kompleksową platformę zarządzania budową, zawierającą wszystkie dane w jednym centralnym miejscu, co ułatwia współpracę oraz pozwala proaktywnie przewidywać zmiany w projekcie.

• Najlepsza w swojej klasie technologia do obsługi przepływów pracy obejmujących projektowanie, planowanie, budowę i eksploatację
• Połączone dane udostępniane na różnych etapach w celu podejmowania decyzji podczas projektowania i budowy oraz obrót danymi dla operatorów i właścicieli
• Analiza tych danych w celu identyfikacji, priorytetyzacji i rozwiązywania problemów na wcześniejszym etapie cyklu życia projektu
• Połączenie z partnerami, których potrzebujesz do współpracy


Pobierz e-book “BIM dla generalnych wykonawców” i poznaj 5-stopniowy plan, który poprowadzi Twoją firmę w kierunku cyfrowego rozwiązania opartego na chmurze.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z zasadami zawartymi w polityce prywatności i do kontaktowania się ze mną w sprawach związanych z działaniami marketingowymi firmy AEC Design Sp. z o.o. Sp. K.


Ujednolicona platforma składa się z Autodesk Build, Autodesk Takeoff, Autodesk BIM Collaborate i Autodesk Docs.

 

Autodesk Construction Cloud łączy przepływy pracy, zespoły i dane na każdym etapie budowy, aby zmniejszyć ryzyko, zmaksymalizować wydajność i zwiększyć zyski. Centralizuje współpracę, dane i spostrzeżenia w celu zwiększenia wydajności i zmniejszenia ryzyka dla projektów budowlanych wszystkich typów i rozmiarów.
Oprogramowanie Autodesk zmienia dane dotyczące projektu w użyteczną wiedzę, która pomaga Ci zidentyfikować, oszacować liczbę kolizji oraz zmniejszyć ryzyko. Algorytmy analizują najważniejsze dane projektu i identyfikują najważniejsze zależności oraz ryzykowane czynniki, wskazując je zanim staną się one bardziej kosztowne, w trakcie realizacji projektu.

Umożliwiaj zespołom przewidywanie, zapobieganie oraz zarządzanie ryzykiem, opierając się na danych. Dzieje się tak dzięki spersonalizowanemu wglądowi w codzienne priorytety, migawkom kondycji projektu oraz wglądowi w wyniki całego projektu i całej firmy.

 

Autodesk Build  to aplikacja chmurowa działająca bezpośrednio w przeglądarce internetowej, a także na urządzeniach mobilnych. Została stworzona z myślą o pracy inżynierów budowy oraz koordynatorów robót na placu budowy. Autodesk Build pozwala na przygotowanie harmonogramu prac oraz weryfikację postępu przez osobę do tego wyznaczoną.

 

BIM Collaborate to oparte na chmurze oprogramowanie do współpracy i koordynacji projektowej dla kierowników ds. modelowania informacji o budynku / VDC oraz osób dokonujących przeglądu w zespołach projektowych. Służy do współpracy i koordynacji projektowej,  łączy zespoły architektoniczne, inżynieryjne i budowlane, pomagając realizować koncepcję projektu i dostarczać wysokiej jakości modele konstrukcyjne na jednej platformie.

 

Autodesk Takeoff to platforma w chmurze, służąca do generowania zestawień ilościowych z rysunków 2D i modeli BIM. Korzystanie z Autodesk Takeoff umożliwia: wyższą jakość i dokładność projektu, oszczędność czasu, lepszą współpracę, dzięki możliwości tworzenia zestawień z tego samego rysunku przez wiele osób jednocześnie.

 

Autodesk Docs to oparte na chmurze wspólne środowisko danych przeznaczone do organizacji, dystrybucji i udostępniania plików dostępne na platformie Autodesk Construction Cloud. Platforma chmurowa pozwala na trzymanie i zarządzanie plikami projektu online z dowolnego miejsca oraz na wymianę uwag i komentarzy pomiędzy użytkownikami na konkretnych rysunkach. Pomaga w koordynacji międzybranżowej na wszystkich etapach inwestycji – od projektu aż po zarządzanie budynkiem.

 

 

Poznaj pozostałe rozwiązania wchodzące w skład Autodesk Construction Solutions.

 

BIM Collaborate PRO stanowiący kolejny krok w ewolucji rozwiązania BIM 360 Design jest oprogramowaniem do współtworzenia projektów, współpracy projektowej i koordynacji dla zespołów zajmujących się architekturą, inżynierią i budownictwem. Obejmuje wszystkie funkcje rozwiązania BIM Collaborate oraz usługi współpracy Revit Cloud Worksharing, Collaboration for Civil 3D i Collaboration for Plant 3D i jest przeznaczone dla autorów projektów, którzy potrzebują dostępu do funkcji współautorskich w programach Revit, Civil 3D i Plant 3D niezależnie od czasu i miejsca.

ACC CONNECT – twórz dostosowane do potrzeb klienta integracje  w celu automatycznego przenoszenia krytycznych danych i plików projektowych między chmurą Autodesk Construction Cloud a ponad 200 systemami o kluczowym znaczeniu dla firmy. Skończyły się czasy kopiuj i wklej.

PLANGRID BUILD – wykonuj zadania z dowolnego miejsca na placu budowy dzięki bezproblemowemu dostępowi do danych Autodesk Build, nawet gdy jesteś offline.

ASSEMBLE – utrzymuj projekty na właściwym torze. Uwarunkuj i połącz dane BIM z przeglądami projektu, kosztorysowaniem, zarządzaniem zmianami, harmonogramem, śledzeniem pracy na miejscu i innymi.

BUILDING CONNECTED – usprawnij zarządzanie przetargami od początku do końca. Uzyskaj dostęp do ponad 1 000 000 profesjonalistów budowlanych w naszej sieci, uprość procesy przetargowe i zarządzaj ryzykiem podwykonawców w czasie rzeczywistym.

PYPE –  Zmniejsz ryzyko projektu i wzmocnij relacje z klientem poprzez automatyzację procesów, które są kluczowe dla satysfakcji właściciela i zgodności z umową.

 

Nasi doradcy są do Państwa dyspozycji – posiadają niezbędną wiedzę i  wieloletnie doświadczenie z zakresu metodyki BIM.  Zapraszamy do kontaktu. 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z zasadami zawartymi w polityce prywatności i do kontaktowania się ze mną w sprawach związanych z działaniami marketingowymi firmy AEC Design Sp. z o.o. Sp. K.

 

Katarzyna Szajrych
501-094-251
Katarzyna.szajrych@aecdesign.pl

Ewa Królikowska
516-018-324
Ewa.krolikowska@aecdesign.pl

Wojciech Fiodorow
508-008-182
Wojciech.fiodorow@aecdesign.pl

Piotr Łapiński
696-988-403
Piotr.lapinski@aecdesign.pl

Urszula Godlewska
696-988-614
Urszula.godlewska@aecdesign.pl

Jan Piechnik
696-988-660
Jan.piechnik@aecdesign.pl