Wydarzenia BIM,Wydarzenia PDM

Uprość sobie pracę dzięki automatyzacji procesów projektowo-produkcyjnych – WEBINARIA

oprogramowanie autodesk kolekcja z zakresu wytwarzania i produkcji

Przestój pracy w pozostałych działach Twojej firmy spowalnia i utrudnia Twoją pracę?

Wiemy, że wiele firm produkcyjnych, również tych z branży energetycznej, nie wykorzystuje do końca potencjału oprogramowania, na którym pracuje.

Projekt nie ogranicza się do pracy w dziale konstrukcyjnym, ale biorą w nim czynny udział pracownicy wszystkich działów.

Aplikacje CAD to więcej niż narzędzie do projektowania. Automatyzacja procesu projektowo – produkcyjnego jest niezbędna ponieważ gwarantuje szybszą realizację projektu – właśnie dlatego zapewni Twojej firmie wyższą konkurencyjność i lepszą jakość.

Jak to osiągnąć? Dzięki świadomemu i sprawnemu użytkowaniu oprogramowania przez wszystkich uczestników procesu produkcji!

Zamiast akceptować przestoje w pozostałych działach, na cyklu naszych 3 webinariów dowiesz się:

19 września, godz. 9.30 „Koncepcja”
Szybka zmiana na lepsze dzięki aplikacjom w Kolekcji z zakresu wytwarzania i projektowania: prezentacja konfiguratora pod zbiornik, automatyczne wyznaczanie szacunkowego kosztu, DXF, Autodesk Vault

26 września, godz. 9.30 „Projekt”
Jak praca działu konstrukcyjnego wpływa na pracę działu handlowego i zamówień – wysyłka danych z Inventora  (szacunkowy koszt) do działu handlowego w celu przygotowania oferty (przez Vault do ERP), dostęp do statusu sprawy dla handlowca, dostęp do dokumentacji, wizualizacje

3 października, 9.30 „Produkcja”
Jak praca działu konstrukcyjnego wpływa na pracę działu produkcji i montażu – harmonogramowanie w Navisworks, analiza kolizji, dostęp do dokumentacji przez przeglądarkę

 

Na szkoleniach online pokażemy rozwiązania automatyzacji procesu projektowo – produkcyjnego, których naprawdę potrzebujesz!

 

Oprogramowanie dostępne w Kolekcji z zakresu wytwarzania i projektowania, jak żadne inne konkurencyjne aplikacje, usprawnia pracę całego zakładu przemysłowego.

Szybka zmiana na lepsze dzięki aplikacjom w Kolekcji z zakresu wytwarzania i projektowania >>>

Prowadzący Kiedy Godzina Rejestracja
Łukasz Przybysz

Inżynier aplikacji, specjalista ds. MFG

 19 września

26 września

3 października

 9.30

9.30

9.30

REJESTRACJA ZAKOŃCZONA

 

Szybki kontakt z działem MFG AEC Design. Natychmiastowa odpowiedź na wszelkie pytania:

 


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z zasadami zawartymi w polityce prywatności i do kontaktowania się ze mną w sprawach związanych z działaniami marketingowymi firmy AEC Design Sp. z o.o. Sp. K.