Budownictwo i architektura,Mechanika,News,Usługi BIM

Bezpłatny dostęp do produktów chmurowych – BIM 360, Fusion, AutoCAD

Autodesk BIM 360 Design

 

AKTUALIZACJA

24 marca Autodesk uruchomił program rozszerzonego dostępu, aby umożliwić klientom bezpłatne korzystanie z wybranych produktów do współpracy w chmurze do celów komercyjnych. Ze względu na dużą popularność programu oraz w związku z ciągłymi wyzwaniami, przed którymi stoją klienci, Autodesk wydłużył czas trwania programu. Dokumenty BIM 360, BIM 360 Design, Fusion 360, Fusion Team, AutoCAD Web, AutoCAD Mobile i Shotgun będą dostępne dla klientów do użytku komercyjnego do 30 czerwca 2020r.


Autodesk bacznie obserwuje wpływ koronawirusa (COVID-19) na globalną gospodarkę i szuka najlepszych sposobów, aby elastycznie reagować na zmieniające się potrzeby Klientów  i minimalizować zakłócenia ich działalności.

Jedno z największych wyzwań polega na przystosowaniu się do pracy w środowisku, które stało się nową normą: więcej zespołów i więcej osób pracuje zdalnie z domu, zwiększając potrzebę współpracy i pozostawania w kontakcie w czasie rzeczywistym. #zostańwdomu

Aby lepiej wspierać Klientów stojących w obliczu tej nowej rzeczywistości, Autodesk ogłasza tymczasowy program  Free & Extended Access to Cloud Collaboration Products (Program Rozszerzonego Dostępu) dla kilku flagowych produktów do współpracy chmurowej.

Zasady programu  Free & Extended Access to Cloud Collaboration Products:

Klienci mogą uzyskać bezpłatny dostęp do wybranych produktów i usług Autodesk. Wszystkie poniższe programy są do użytku komercyjnego

Produkty i usługi obejmują:
      BIM 360 Docs,
      BIM 360 Design,
      Fusion 360,
      Fusion Team,
      AutoCAD Web and Mobile oraz Shotgun.

Klienci mogą skorzystać z tego programu, odwiedzając witrynę Autodesk.com i wykonując czynności takie, jak przy pobraniu wersji trial produktu Autodesk
Klienci mogą korzystać z Free & Extended Access to Cloud Collaboration Products do 30 czerwca 2020 r. 

BIM 360 Design – praca zdalna w czasie rzeczywistym na modelach Revit

Sprawdź, jak możemy Ci pomóc.

 

Autodesk BIM 360 Design

NOWOŚĆ – Udostępnianie plików projektowych poza środowisko projektu

Platforma BIM 360 to popularny produkt Autodesk, który bazuje na rozwiązaniu pracy współdzielonej w przestrzeni chmurowej. Pomaga przy usprawnieniu przepływów prac, wymiany informacji oraz zarządzaniu projektem w każdym etapie jego trwania.

Głównymi modułami BIM 360 są m.in.:

  • Docs – BIM 360 Docs –  bezpłatny dostęp – Free & Extended Access to Cloud Collaboration Products
  • Design – BIM 360 Design –  bezpłatny dostęp – Free & Extended Access to Cloud Collaboration Products
  • Coordinate – BIM 360 Coordinate
  • Build – BIM 360 Build

Od kilku ostatnich miesięcy firma Autodesk pracowała nad rozwiązaniem, które usprawni przepływ informacji projektowych pomiędzy wszystkimi interesariuszami projektu, niezależnie od dostępu do platformy BIM 360. W ciągu ostatnich dni została wprowadzona funkcja udostępniania danych projektowych poprzez wiadomość email, lub specjalny, wygenerowany link. Uruchomienie tej funkcji możliwe jest z poziomu Administratora Projektu. W przypadku wielu projektów obecnych na platformie BIM 360, funkcję udostępniania plików należy uruchamiać indywidualnie.

Zapraszamy do kontaktu:

Dział AEC

Katarzyna Szajrych
501-094-251

Katarzyna.szajrych@aecdesign.pl

Ewa Królikowska
516-018-324

Ewa.krolikowska@aecdesign.pl

Wojciech Fiodorow
508-008-182

Wojciech.fiodorow@aecdesign.pl

Piotr Łapiński
696-988-403

Piotr.lapinski@aecdesign.pl

 

Dział MFG

Zbigniew Alejster
696-988-660

Zbigniew.alejster@aecdesign.pl