lut
27
czwartek
Sprawdź inne wydarzenia

Wydarzenia BIM

BIM Akademia dla architektów i konstruktorów – 27.02.2020 Poznań

Wyróżnij się dzięki rozwiązaniom BIM dla architektury i budownictwa

Zautomatyzuj powtarzalne czynności i wyróżnij się na tle konkurencji dzięki  projektom stworzonym z BIM dla architektury i budownictwa. Poznaj nowe procesy i narzędzia oraz zacznij projekt w szablonie AEC Design Revit Template. Sprawdź, jak usprawnić czasochłonne i powtarzalne zadania dzięki skryptom Dynamo. Poznaj naszą najnowszą usługę BIM – generowanie kart katalogowych mieszkań – 1 karta w 1 minutę.

Agenda spotkania:

11:00 – 12:00   Jaką wartość dla architektów i konstruktorów dostarcza start w szablonie AEC Design Revit Template? – Maciej Spiess/Jarek Szepietowski
12:00 – 12:40   Wdrożenia technologii BIM w pracowniach architektonicznych – Maciej Spiess
12:40 – 13:00   Przerwa kawowa
13:00 – 13:40   Wdrożenie BIM u inwestora
13:40 – 14:20   Automatyzacja pracy w Revit Structure dzięki skryptom Dynamo – Jarek Szepietowski
14:20 – 14:40   Przerwa kawowa
14:40 – 15:20   Lepsze wykorzystanie BIM: tworzenie kart katalogowych mieszkań, analiza nasłonecznienia – Maciej Spiess
15:20 – 16:00   Modelowanie zbrojenia w 3D w Revit Structure – Jarek Szepietowski

Miejsce wydarzenia:

Focus Hotel 
61-144 Poznań / ul. Serafitek 4
Sala Meeting Room 3

Prelegenci:

Jarek Szepietowski – Specjalista z kilkunastoletnim doświadczeniem zawodowym, posiadający rozległą wiedzę na temat oprogramowania inżynierskiego, głównie Revit i Dynamo. Jako lider zespołu technicznego do wdrażania technologii BIM realizuje projekty prowadzące do optymalizacji procesu projektowania. Wielokrotnie występował w roli BIM Koordynatora i doradcy Inwestora u naszych Klientów. Ceniony za doświadczenie w identyfikacji celów BIM oraz wsparcie w negocjacjach w zakresie wymagań BIM pomiędzy zlecającym, a wykonawcą.

Maciej Spiess – Architekt z kilkunastoletnim doświadczeniem w pracy z Autodesk Revit. Certyfikowany instruktor Autodesk Revit. Jako projektant w biurze Medusa Group tworzył autorskie rozwiązania w dziedzinie koordynacji międzybranżowej i zaawansowanych systemów modelowania oraz tworzenia wyspecjalizowanych rodzin, co od kilku lat rozwija o możliwości jakie daje Dynamo. Zajmował się organizacją pracy zespołów biura projektowego na wszystkich etapach inwestycji.

 

Udział w BIM Akademii jest bezpłatny.
Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o rejestrację za pomocą poniższego formularza:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z zasadami zawartymi w polityce prywatności i do kontaktowania się ze mną w sprawach związanych z działaniami marketingowymi firmy AEC Design Sp. z o.o. Sp. K.