paź
02
środa
Sprawdź inne wydarzenia

Wydarzenia BIM

BIM Akademia AEC Design dla Inwestorów – 02.10.2019 Warszawa

BIM Akademia w Warszawie

Zapraszamy na kolejną edycją BIM Akademii AEC Design dla Inwestorów. Pokażemy na praktycznych przykładach wdrożeń u naszych Klientów, jak można czerpać korzyści z technologii BIM, jak ją skutecznie wdrożyć w struktury firmy i jak będzie się zmieniała branża w najbliższych latach. Pokażemy jak wykorzystać potencjał chmury przy realizacji inwestycji, poprawić komunikację między uczestnikami projektu, zaoszczędzić budżet oraz przyspieszyć realizację inwestycji.

Agenda wydarzenia

10:00 – 11:00 Jak przygotować inwestycję od strony wymagań BIM?  Omówienie dokumentów EIR, planu realizacji BIM oraz indywidualnego systemu klasyfikacji BIM – Jakub Stanasiuk, AEC Design

11:15 – 12:15 Nowe zasady i kompetencje u Inwestora, czyli co kupić i z czego się przeszkolić? Dlaczego warto zatrudnić zewnętrznego Konsultanta BIM? – Wojciech Kozłowski, AEC Design

12:30 – 13:30 BIM 360 dla Inwestora. Zarządzanie inwestycją budowlaną w chmurze –  Wojciech Kozłowski, AEC Design

13:45 – 14:45  Jak przeprowadzić inwestycję pilotażową BIM – współpraca kluczem do sukcesu. Rozbudowa zakładu przemysłowego z wykorzystaniem metodyki BIM – case study – Adam Całujek, BIM Manager, GBPBP Projprzem S.A.

 

Miejsce spotkania

AEC Design

ul. Głogowska 31

01-743 Warszawa

 

Rejestracja

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z zasadami zawartymi w polityce prywatności i do kontaktowania się ze mną w sprawach związanych z działaniami marketingowymi firmy AEC Design Sp. z o.o. Sp. K.