gru
17
poniedziałek
Sprawdź inne wydarzenia

Budownictwo i architektura,Strefa Studenta

BIM Akademia na Politechnice Wrocławskiej

AEC Design na Politechnice Wrocławskiej

BIM Akademia ❤️ Politechnika Wrocławska

AEC Design wraca na Politechnikę Wrocławską. Zapraszamy na otwarte wydarzenie na już 17 grudnia.
BIM Akademia to spotkania z doświadczonymi inżynierami, którzy dzielą się swoim doświadczeniem i wiedzą oraz pokazują, jak można wprowadzać budownictwo w erę digitalizacji. Podczas naszego otwartego spotkania chcemy pokazać, jak będzie wyglądała przyszłość na budowie dzięki cyfryzacji, rozwiązaniom chmurowym, programowaniu wizualnemu, skanowaniu 3D. Podzielimy się także doświadczeniem z różnych zakątków świata i wnioskom z projektów największych inwestycji w Polsce oraz, znanych na całym świecie, Museum of the Future w Dubaju czy Qatar Foundation Stadium budowane na Puchar Świata 2022 w Doha.

Spotkanie jest bezpłatne, a dla zaawansowanych użytkowników Revita na ostatnią prelekcję należy ze sobą wziąć laptopy z zainstalowanym oprogramowaniem Revit.
Spotkanie można fotografować i oznaczać w mediach społecznościowych hasłem #aecdesignnapwr

Kto powinien się pojawić na wydarzeniu?

Studenci oraz wykładowcy wydziałów/kierunków :
Budownictwa Lądowego i Wodnego,
Inżynierii Środowiska
Architektury

Gdzie odbędą się wykłady?

Sala 504, V piętro w C7, Politechnika Wrocławska

Biuro Karier AEC Design

Podczas wydarzenia będziemy dawać praktyczne wskazówki odnośnie sztuki pisania CV, listów motywacyjnych i rozmów rekrutacyjnych oraz doradzać, jak budować swoją karierę aby odnieść sukces na rynku pracy. Chcemy zachęcić do składania CV, które będą wysyłane do firm z sieci kontaktów AEC Design, które poszukują stażystów, praktykantów i pracowników.

Agenda:

10:00 – 11:00 Zastosowania BIM na przykładach w Polsce i na świecie, Jarek Szepietowski
Jarek Szepietowski opowie o swoim doświadczeniu w Polsce i na świecie. Zwróci uwagę na to, dlaczego warto uczyć się o technologii BIM od praktyków i co jest kluczowe przy inwestycjach realizowanych w BIMie.
11:00 – 11:15 Przerwa kawowa
11:15 – 12:15 Revit + Dynamo – pokaz możliwości najczęściej wybieranych narzędzi BIM na projektach z portfolio AEC Design, Jarek Szepietowski
12:15 – 12:30 Przerwa kawowa
12:30 – 13:00 Technologia BIM jako pierwszy krok do cyfrowego budownictwa, Dagmara Kowalik
Opowiemy o najważniejszych powodach, dla których klienci AEC Design decydują się na wdrożenie technologii BIM i jak będzie wyglądała przyszłość budownictwa i dlaczego jest podstawą do kolejnych usprawnień takich jak skaning 3D, budowa w chmurze, VR/AR, IoT oraz prefabrykacja.

13:00 – 14:00     Napisz skuteczne CV i rozwijaj kompetencje kluczowe z punktu widzenia rynku pracy, Dagmara Kowalik
Na co patrzą pracodawcy? Jak skutecznie sprzedać swoje umiejętności i przygotować się do wejścia na rynek pracy? Kilka wniosków i wskazówek z punktu widzenia osoby prowadzącej rekrutację

Czym zajmuje się AEC Design?

Misją AEC Design jest promowanie technologii BIM, kompleksowe kształcenie w zakresie narzędzi i oprogramowania BIM oraz automatyzowanie pracy dzięki rozwiązaniom programistycznym. Firma istnieje na rynku od 20 lat, a wśród zadowolonych klientów są takie firmy jak Budimex, Strabag, Skanska, Kuryłowicz & Associates, APA Wojciechowski, Warbud, Golub GetHouse i inni. Więcej o naszych studium przypadku możesz przeczytać pod tym linkiem: Nasi klienci.

Zarejestruj się na wydarzenie

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o rejestrację za pomocą poniższego formularza:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z zasadami zawartymi w polityce prywatności i do kontaktowania się ze mną w sprawach związanych z działaniami marketingowymi firmy AEC Design Sp. z o.o. Sp. K.