lis
14
środa
Sprawdź inne wydarzenia

Wydarzenia BIM

14 listopada – BIM Akademia: Projektanci MEP w firmie Lindab

BIM Akademia dla projektantów instalacji

Chcesz sprawdzić, jak projektowanie instalacji można ułatwić? Najpierw nauczymy Cię, jak koordynować projekty międzybranżowe dzięki technologii BIM. Korzystaj z rozwiązań, które pokażą wszystkie kolizje i ułatwią komunikację na projekcie. Podczas drugiej prelekcji pokażemy jak optymalizować i automatyzować pracę przy projektowaniu instalacji używając skryptów Dynamo. Zobacz jak będzie wyglądała Twoja praca w niedalekiej przyszłości. Dowiesz się jak stosować modele BIM firmy Lindab oraz zwiedzisz fabrykę w Wieruchowie dowiadując się więcej na temat procesów produkcji i opatentowanych rozwiązań.

Agenda

10:00 – 10:20    Poranna kawa i przywitanie gości
10.20 – 11.15    Koordynacja międzybranżowa w technologii BIM – Jarek Szepietowski, AEC Design
11:15 – 11:30    Przerwa kawowa
11:30 – 12:15     Automatyzacja projektowania instalacji dzięki Dynamo, Jarek Szepietowski, entuzjasta Dynamo w AEC Design
12:15 – 13:00    Lunch dla uczestników wydarzenia
13.00 – 13:45    Zastosowanie modeli BIM produktów Lindab w projektowaniu instalacji, Jakub Jankowski Product Manager, Lindab
13.45 – 14.10     HP & Windows 10 Pro – najwyższa klasa rozwiązań dla firm w dobie transformacji cyfrowej
14.10-14.45       Zwiedzanie fabryki Lindab

Miejsce wydarzenia:

Sala szkoleniowa Lindab Polska Wieruchów, ul. Sochaczewska 144

Dojazd na szkolenie jest możliwy samochodem (zapewniamy miejsca parkingowe), komunikacją miejską (autobus 743 z Cm. Wolskiego) lub busem zorganizowanym przez nas z Centrum Warszawy. Prosimy o zaznaczenie w formularzu zgłoszeniowym „dojazd własny” lub „dojazd busem”.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o rejestrację za pomocą poniższego formularza:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z zasadami zawartymi w polityce prywatności i do kontaktowania się ze mną w sprawach związanych z działaniami marketingowymi firmy AEC Design Sp. z o.o. Sp. K.