paź
15
wtorek
Sprawdź inne wydarzenia

Wydarzenia BIM

BIM Day 2019 – konferencja branży architektonicznej i budowlanej – 15.10.2019 Warszawa

AEC Design – Lider wdrożeń BIM oraz Autodesk zapraszają  na kolejną edycję konferencji BIM Day, która odbędzie się 15 października 2019 w Airport Hotel Okęcie w Warszawie.

Jakie trendy zdominują przyszłość polskiej architektury i budownictwa? Jak wygląda stopień adaptacji BIM w Polsce i jak się zmienił na przestrzeni ostatnich 4 lat? Jak skutecznie przenieść model BIM na etap realizacji i zarządzania? Czy nadszedł czas chmury? To tylko niektóre z zagadnień, które zostaną omówione podczas kolejnej edycji BIM Day. Do udziału w konferencji, Autodesk zaprasza wszystkich uczestników rynku architektoniczno-budowlanego: architektów, konstruktorów, instalatorów, wykonawców, deweloperów, inwestorów – publicznych i prywatnych oraz wszystkich przedstawicieli administracji i instytucji rynku architektonicznego i budowlanego.

Zachęcamy do odwiedzenia stoiska firmowego AEC Design w strefie wystawowej , gdzie do Państwa dyspozycji będą Inżynierowie AEC Design ds. BIM, którzy na co dzień wdrażają technologię BIM w biurach projektowych, w firmach wykonawczych i u inwestorów. Bazując na doświadczeniu zdobytym w Polsce, jak i również zagranicą, podzielą się z Państwem swoją wiedzą i umiejętnościami. Opowiedzą o tym, jak pełnią rolę  BIM Koordynatora i doradcy inwestora u naszych klientów. Dowiedzą się Państwo, jak powinny wyglądać dokumenty EIR, BEP, indywidualny system klasyfikacji BIM oraz jakie zagadnienia możemy usprawnić dzięki Dynamo.

Konferencja BIM Day 2019 – Cyfrowa Budowa to ścieżki równoległe dla architektów, projektantów, wykonawców, infrastruktury, inwestorów i kadry menadżerskiej.
Zapraszamy na  prezentacje prowadzone przez ekspertów AEC Design. Sprawdź agendę i wybierz swoje tematy!​

♦ Ścieżka 2: BIM efektywnie – sesja managerska
Zwrot z inwestycji po wdrożeniu BIM – Marzena Lisiecka-Kawalska wraz z naszym partnerem biznesowym Kuryłowicz & Associates Sp. z o.o.

Podczas prezentacji przedstawimy uśrednione wyniki oszacowanego zwrotu z inwestycji w BIM u naszych klientów. Określimy główne obszary korzyści z BIM w polskich firmach z podziałem na branże: biura projektowe, wykonawcy i inwestorzy. Bazując na realnych wynikach sprzedaży do naszych klientów określimy koszt inwestycji w BIM z podziałem na oprogramowanie oraz szkolenia i konsultacje. Wraz z naszym klientem, biurem architektonicznym Kuryłowicz & Associates Sp. z o.o., prześledzimy jaki uzyskał on zwrot z inwestycji w BIM oraz dlaczego firma kontynuuję dalsze inwestycje w coraz bardziej zaawansowane metody tworzenia i eksploatacji modelu BIM.

 

♦ Ścieżka 4: Narzędzia BIM w praktyce – architektura i budownictwo
Wykorzystanie przedmiarów do budżetowania inwestycji budowlanych dla inwestorów – Wojciech Kozłowski

Podczas sesji zaprezentujemy przegląd możliwości przedmiarowania z modelu BIM. Rozpoczniemy analizę od aplikacji do projektowania Autodesk Revit®. Sprawdzimy, jaki wpływ na poprawność przedmiaru ma odpowiedni sposób modelowania i jakie dodatkowe korzyści daje wprowadzenie Autodesk Navisworks. Pokażemy, jak programowanie wizualne Dynamo oszczędza czas eliminując powtarzalne czynności. Przedstawimy doświadczenia z wdrożeń u naszych Klientów.

Rejestracja na konferencję BIM Day 2019 – Cyfrowa Budowa jest już otwarta!
Dołącz  do kilkuset profesjonalistów procesu architektoniczno-budowlanego.
Sprawdź agendę i zarejestruj się!

AGENDA ZAREJESTRUJ SIĘ

 

Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły wydarzenia:

Klaudia Borowiec
512-771-291
klaudia.borowiec@aecdesign.pl