Make Factory Grow,News,Wydarzenia BIM

BIM Days 2021 – Cyfrowa współpraca – wirtualna konferencja branży architektonicznej i budowlanej

BIM Days

AEC Design – Lider zastosowań BIM oraz Autodesk zapraszają  na kolejną edycję konferencji BIM DAYs, która odbędzie się w dniach 20-22 października 2021. 

Czy współpraca i zrównoważony rozwój to trendy które wyznaczą rozwój branży architektonicznej i budowlanej w kolejnych latach? Dlaczego to takie ważne?

Weź udział w konferencji BIM DAYS 2021 | Cyfrowa współpraca, szerokiej debacie wszystkich uczestników rynku architektoniczno-budowlanego. 

 

Nasz ekspert Jakub Stanasiuk poprowadzi prezentację “Usprawnienie procesów koordynacji modeli za pomocą Autodesk Navisworks i Dynamo”.

W programie konferencji:

• Trendy i dane na temat rynku
Inspirujące prelekcje praktyków i ekspertów
• Wysokiej jakości treści merytoryczne
Aż 3 dni konferencji, 39 sesji tematycznych!
Personalizowana agenda – Ty wybierasz, co chcesz oglądać!

 

21.10.2021 godz. 15:45-16:15

 

Usprawnienie procesów koordynacji modeli za pomocą Autodesk Navisworks i Dynamo | Jakub Stanasiuk, AEC Design 

Czy chciałbyś zautomatyzować manualne czynności w Navisworks Simulate/Manage ? Jeśli tak to przy użyciu Dynamo możesz przyspieszyć wiele procesów m.in. takich jak tworzenie Search Setów na podstawie kryteriów zapisanych w tabeli Excel. Skrypt Dynamo tworzy plik XML, który następnie może zostać zaimportowany do Navisworks Simulate/Manage ? Możesz od razu zapisywać Search Sety w dowolnej strukturze folderów i wykorzystywać utworzone Sety do analizy modelu jak i do zestawień, detekcji kolizji czy symulacji 4D.
BIM Days

Poznaj szczegółową agendę i zarejestruj się już dziś!
Konferencja bezpłatna. Liczba miejsc ograniczona.
Decyduje kolejność zgłoszeń.

Agenda i rejestracja