ANDRZEJEWSKI Automatyzacja i Wyposażenie Produkcji

Innowacyjne przedsiębiorstwo stawia na rozwiązania do cyfrowego prototypowania Autodesk

ANDRZEJEWSKI Automatyzacja i Wyposażenie Produkcji Sp. z o.o. to doświadczone przedsiębiorstwo specjalizujące się w kompleksowych usługach z obszaru projektowania, produkcji oraz wykonawstwa linii, stanowisk montażowych i transportowych oraz gotowych systemów tworzonych „pod klucz”.

Firma projektuje i produkuje podajniki, transportery, przenośniki łańcuchowe, rolkowe, przenośniki taśmowe, aluminiowe profile konstrukcyjne, osłony maszyn, stanowiska montażowe, regały magazynowe czy prowadnice liniowe.

ANDRZEJEWSKI  to nowoczesne przedsiębiorstwo, dla którego idea Przemysł 4.0 to nie sama koncepcja, ale realne technologie i wdrożenia. Zaawansowane zaangażowanie firmy we wdrożenie nowej rewolucji przemysłowej wymagało prawidłowej adaptacji cyfrowej transformacji i  środowiska produkcyjnego.

Cały proces projektowania realizowany jest  w postaci cyfrowej.

AEC Design dostarczyła oprogramowanie Autodesk Inventor, dzięki któremu w oparciu o model cyfrowy ocenia się urządzenie przed fazą rzeczywistej realizacji. Zmiany koncepcji na etapie prototypowania nie wymagają od firmy kosztownego testowania w fazie produkcji.  Inżynierowie AEC Design pomogli w tworzeniu konfiguratorów przenośników w module ILogic  oraz przygotowaniu własnej biblioteki Content Center.

Przemysł 4.0 to cyfrowa współpraca wszystkich działów przedsiębiorstwa. Zespół AEC Design wdrożył system PDM Autodesk Vault  – zarządzanie dokumentacją projektową.

Implementacja rozwiązań Przemysłu 4.0 daje firmie ANDRZEJEWSKI przewagę konkurencyjną.

Masz wątpliwości, czy Twoja inwestycja jest gotowa na BIM?
Skontaktuj się z naszymi konsultantami technicznymi.

Skontaktuj się