Horus Energia

Usprawnienie zarządzania danymi projektowymi w dziale konstrukcyjnym

Firma Horus Energia istnieje od 1984 roku i jest jedną z największych i najbardziej renomowanych firm działających na krajowym rynku zasilania w energię elektryczną i ciepło. Oferuje wszystko co jest związane z zespołami prądotwórczymi, zaczynając od fazy doboru, poprzez wykonanie niezbędnych projektów wraz z uzgodnieniami, dostawę, kompleksowy specjalistyczny montaż i uruchomienie, na serwisie gwarancyjnym i pogwarancyjnym kończąc.

Wybór oprogramowania Autodesk – Invenor, Vault – dostarczonego przez AEC Design wpłynęło na rozwój zaplecza inżynierskiego, technicznego i badawczego. Cyfrowe prototypowanie oraz sprawne zarządzanie wszystkimi danymi przesunęło linię konkurowania innowacyjnością oferowanych rozwiązań daleko poza granice Polski.

Autodesk Inventor pozwala na przetestowanie wielu wariantów oraz wczesne wyeliminowanie błędów. Dzięki temu firma Horus Energia jest w stanie szybciej znaleźć poprawne rozwiązanie. Autodesk Vault utrzymuje, zarządza i  porządkuje dokumentację w biurze konstrukcyjnym.

Masz wątpliwości, czy Twoja inwestycja jest gotowa na BIM?
Skontaktuj się z naszymi konsultantami technicznymi.

Skontaktuj się