Isover: modelowanie rodzin i nakładka Revit

Dzięki Bibliotece 3D BIM wykonanej w programie Autodesk Revit, cyfrowy model systemów ISOVER integruje wszystkie informacje na temat poszczególnych produktów

ISOVER to marka materiałów izolacyjnych, która wraz z Rigips, Weber, Ecophon wchodzi w skład oferty produktów budowlanych firmy Saint-Gobain Construction Products Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach należącej do Grupy Saint-Gobain.

ISOVER to światowy lider wśród producentów wełny mineralnej szklanej i skalnej, oferujący szeroki wachlarz materiałów przeznaczonych do izolacji budowlanych, w tym izolacji dachów, ścian zewnętrznych oraz konstrukcji szkieletowych.

Bazując na wieloletniej współpracy z biurami projektowymi dział programistyczno-inżynieryjny AEC Design przygotował modele 3D BIM produktów ISOVER.

Biblioteka ISOVER w technologii BIM to baza produktów ISOVER oraz rozwiązań ścian działowych, fasad wentylowanych, dachów skośnych, dachów płaskich i podłóg pływających.

Oprócz samej biblioteki stworzona została nakładka na program Autodesk Revit stanowiąca wygodny w użyciu i wydajny pakiet produktów i rozwiązań ułatwiający projektowanie z produktami oraz rozwiązaniami ISOVER.

Nakładka ISOVER to specjalna aplikacja będąca biblioteką zawierającą wszystkie produkty z aktualnej oferty ISOVER oraz rozwiązania przegród budowlanych z izolacją termiczną i akustyczną z wełny mineralnej ISOVER.

Masz wątpliwości, czy Twoja inwestycja jest gotowa na BIM?
Skontaktuj się z naszymi konsultantami technicznymi.

Skontaktuj się