JEMS Architekci

Wieloletnia współpraca z pracownią JEMS Architekci daje prawdziwą satysfakcję. Cieszymy się, że możemy doradzać w kwestii oprogramowania i rozwiązań programistycznych.

Pracownia JEMS Architekci została założona w 1988 roku. Dziś zarządza nią ośmiu partnerów: Maciej Miłobędzki, Olgierd Jagiełło, Jerzy Szczepanik – Dzikowski, Wojciech Zych, Marcin Sadowski, Marek Moskal, Paweł Majkusiak i Andrzej Sidorowicz. Poza nimi w biurze nad projektami pracuje blisko 70 osób.

Pracownia JEMS Architekci ciągle inwestuje w oprogramowanie i szkolenia do projektowania w technologii  BIM. Pomaga to przede wszystkim we współpracy z projektantami o różnych specjalnościach branżowych.

Obiekty zrealizowane w ostatnich latach to m.in. poddana rewitalizacji Hala Koszyki w Warszawie, Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach, zmodernizowany i rozbudowany gmach ASP w Warszawie oraz nowy gmach Biblioteki Raczyńskich w Poznaniu.

Kompleks Bobrowiecka powstał zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju i certyfikacją BREEAM i systemem modelowania budynku BIM.

Na warszawskim Służewcu Przemysłowym powstaje nowa inwestycja. Za realizację architektoniczną kompleksu P4 odpowiada biuro JEMS Architekci. W skład obiektu wejdą biurowce i czterogwiazdkowy hotel Vienna House Mokotów.

Pobierze list referencyjny – JEMS Architekci

Masz wątpliwości, czy Twoja inwestycja jest gotowa na BIM?
Skontaktuj się z naszymi konsultantami technicznymi.

Skontaktuj się