N&N Nadratowski

Sprawne zarządzanie dokumentacją jako jeden z najważniejszych, a zarazem jeden z najtrudniejszych do opanowania aspektów dobrze działającego przedsiębiorstwa

Firma N&N Nadratowski Food Processing Equipment to rodzinne, nowoczesne przedsiębiorstwo powstałe w 2001 roku, które działa w branży producentów maszyn do przetwórstwa spożywczego.

Wąska specjalizacja, elastyczność oraz wysoka dbałość o szczegóły produkowanych urządzeń pozwoliła znaleźć setki zadowolonych odbiorców oraz stać się jednym z liczących się producentów mieszałek na świecie.

Aby wszystkie procesy projektowe i produkcyjne przebiegały prawidłowo, firma N&N Nadratowski wdrożyła system do zarządzania dokumentacją Autodesk Vault. Implementacją systemu, dostosowaną do wymagań firmy, zajął się zespół inżynierów AEC Design. Solidne wdrożenie pokazało, że problem skutecznego zarządzania dokumentacją dotyczy nie tylko działu, w którym powstaje dokumentacja, lecz ma istotny wpływ na cały proces powstawania wyrobu i dotyka wszystkich komórek firmy uczestniczących w tym procesie.

W firmie pracującej z dużą ilością dokumentacji konieczne było wdrożenie narzędzi usprawniających proces zarządzania dokumentacją i pomagających lepiej wykorzystać możliwości posiadanego systemu CAD.

Adaptacja Auodesk Vault pozwoliła na bezpieczne przechowywanie i zarządzanie danymi w sposób scentralizowany.  Wszystkie działy mogą szybko tworzyć, dzielić między sobą oraz ponownie wykorzystywać informacje dotyczące cyfrowego prototypowania.

Masz wątpliwości, czy Twoja inwestycja jest gotowa na BIM?
Skontaktuj się z naszymi konsultantami technicznymi.

Skontaktuj się