Verano: parametryczne rodziny Revit

Verano jako nowoczesne przedsiębiorstwo, które dąży, aby zawsze być krok przed swoją konkurencją, zgodnie z powszechnie stosowaną w polskim budownictwie technologią BIM, postanowiło powierzyć AEC Design wykonanie Biblioteki Rodzin swoich produktów w programie Revit.

Verano to rodzinna firma, która jest producentem innowacyjnego systemu grzejników kanałowych, stojących i naściennych a także klimakonwektorów, który jest oparty o własne, oryginalne badania naukowe uwieńczone patentem. Głównym celem Verano  jest zbudowanie wiodącej pozycji na innowacyjnym rynku ogrzewania pomieszczeń. Profesjonalizm i dbałość o interesy klientów sprawiły, że grzejniki Verano-konwektor cieszą się zasłużoną renomą. Silna pozycja na rodzimym rynku pozwoliła firmie rozszerzyć działalność o eksport na  Białoruś, Estonię, Litwę, Łotwę, Rosję i  Ukrainę.

Verano postanowiło powierzyć AEC Design wykonanie Biblioteki Rodzin swoich produktów w programie Revit.  Jesteśmy firmą programistyczno-inżynieryjną z wieloletnim doświadczeniem we współpracy z biurami projektowych. Znamy ich problemy, sposoby działania i wiemy jak do nich dotrzeć.

Stworzone modele 3D BIM dały Verano przewagę konkurencyjną na rynku ogrzewnictwa, a co za tym idzie większą sprzedaż. – według badań 86% klientów decyduje się na zakup sugerowanych w projekcie produktów. Umożliwiły udział w prestiżowych inwestycjach budowlanych wykonywanych aktualnie w BIM.

Verano dzięki otwarciu na technologię BIM zyskało klientów w Wielkiej Brytanii. Wielka Brytania jako najbardziej zaawansowany kraj w Europie w propagowania technologii BIM, od 2016 roku wymaga wdrożenia BIM przy projektach z sektora publicznego. Aktualnie grzejniki kanałowe Verano efektywnie ogrzewają piąte piętro powierzchni biurowych w Centralnym Londynie w budynku przy 15 Bonfill Street, a grzejniki kanałowe z naturalną konwekcją zamontowane zostały w biurowcu The Bower Tower zlokalizowanym przy 207 Old Street.

 

Masz wątpliwości, czy Twoja inwestycja jest gotowa na BIM?
Skontaktuj się z naszymi konsultantami technicznymi.

Skontaktuj się