Strefa Studenta,Szkolenia

Komfort nauki. Warunki szkoleniowe w AEC Design

komfort-nauki-1140

Poczuj komfort nauki
Dobrze wiemy, że skupienie towarzyszące zdobywaniu nowej wiedzy i nowych umiejętności wymaga komfortu pracy. Dlatego Centrum Szkoleniowe AEC Design zapewnia nie tylko wysoką jakość merytoryczną nauki, ale również dba o przyjazne środowisko w trakcie szkoleń. Do Państwa dyspozycji oddajemy eleganckie i wygodne sale szkoleniowe, wyposażone w najnowocześniejsze narzędzia pracy oraz zapewniamy doskonały catering.

Sale szkoleniowe
Dysponujemy przestronnymi salami szkoleniowymi, specjalnie dostosowanymi do wygodnej nauki przy komputerze. Sale przygotowane są pod kątem organizacji szkoleń zarówno dla małych jak i większych grup, dając możliwość bliskiego kontaktu z trenerem. Jako mobilne centrum szkoleń realizujemy je zarówno w naszych salach szkoleniowych w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Łodzi oraz Katowicach, a także w siedzibie firmy klienta.

Narzędzia pracy
Centrum Szkoleniowe AEC Design zapewnia niezbędne sprzęty, w tym komputery, rzutniki multimedialne, ekrany oraz tablice. Szkolenia realizujemy na laptopach marki HP i Lenovo o parametrach stacji roboczych, dopasowanych do wymagań specjalistycznego oprogramowania Autodesk.

Wyśmienity catering
Uczestnicy szkolenia mają zapewnione posiłki każdego dnia nauki. Dania w Centrum Szkoleniowym AEC Design składają się z przekąsek na słodko, owoców, pełnego dania obiadowego oraz napojów zimnych i gorących. Nasze menu oparte jest na zdrowych składnikach, które pomogą naszym gościom zachować energię podczas całego dnia szkolenia. Catering oferujemy również w wersji dla wegetarian.