Budownictwo i architektura,Make Factory Grow,News,Usługi BIM

Dołącz do Oculo, aby łatwo śledzić i dokumentować postępy na budowie

Bez martwych punktów w Twoim projekcie: śledź postępy, oszczędzaj czas i zmniejszaj ryzyko dzięki Oculo AI i kamerom 360.

Płynna integracja z BIM 360 oraz Autodesk Construction Cloud.

 

 

Tysiące wysoko wykwalifikowanych inżynierów marnuje codziennie godziny na dokumentację budowy, śledzenie postępu prac i raportowanie, które powinny być zautomatyzowane. Oculo upraszcza te procesy, aby zwrócić im ten czas.

 

WPROWADŹ
Dokumentuj swój teren w 360˚ bez dodatkowego wysiłku: po prostu załóż aparat i ruszaj w drogę.
Oculo uchwyci całe otoczenie i precyzyjnie zlokalizuje je na twoich rysunkach. Żadnych martwych punktów, żadnych przeoczonych problemów.

 

PORÓWNAJ
Błyskawicznie zrozum swój projekt dzięki łatwemu dostępowi do wszystkich zapisów wizualnych na wyciągnięcie ręki.
Przejrzyj warunki historyczne, zweryfikuj postęp prac lub sprawdź wyrównanie względem modelu – obok siebie dla dowolnego miejsca na placu budowy.

 

WSPÓŁPRACUJ
Współpracuj z zespołem w czasie rzeczywistym w cyfrowym bliźniaku swojej budowy.
Organizuj spotkania na budowie z udziałem wielu interesariuszy, usprawniaj dyskusje techniczne i dostosowuj spotkania podwykonawców do wirtualnych problemów i komentarzy.

 

 

Oculo odmieni Twój projekt

oculo Oculo Oculo
 10x szybciej
Błyskawicznie i kompleksowo dokumentuj warunki panujące na placu budowy, dzięki czemu Twój zespół może skupić się na prawdziwej pracy
Zaoszczędzone setki godzin
Minimalizacja czasu podróży i inspekcji dzięki zdalnemu podglądowi terenu, lepsza współpraca i szybsze podejmowanie decyzji
Niższe ryzyko budżetowe
Uniknięcie zmarnowanych kosztów w wysokości 1000 funtów dzięki przejrzystej historii wizualnej, uproszczeniu zarządzania roszczeniami i uniknięciu kosztów przeróbek

 

 

Oculo wykorzystuje dostępne w sprzedaży kamery 360 stopni, aby umożliwić w pełni pasywne rejestrowanie rzeczywistości na placu budowy. Użytkownicy mogą po prostu przypiąć kamerę do swojego kasku i chodzić po placu budowy, podczas gdy algorytmy Oculo przekształcają materiał filmowy w interaktywne wirtualne środowisko. Towarzysząca Oculo aplikacja mobilna może umożliwić rejestrowanie szczegółowych zdjęć i notatek dźwiękowych za jednym dotknięciem z automatycznym wykrywaniem lokalizacji użytkownika. Powstała w ten sposób kompleksowa dokumentacja wizualna zastępuje potrzebę czasochłonnego, ręcznego zbierania materiałów wizualnych.

 

Poznaj historię firmy HB Reavis, która koordynowała pracę ponad 60 zespołów podwykonawców przy budowie najwyższego wieżowca w Europie

 

Przy dziesiątkach podwykonawców i setkach pracowników na budowie każdego dnia, dokumentacja i koordynacja jest kluczowa dla powodzenia projektu.

 

 

Poznaj pozostałe Case Study  dostępna na stronie Oculo -> www.oculo.ai/case-studies

Szczegółowe informacje o Oculo dostępna są na stronie producenta -> www.oculo.ai

 

Firmy, które zaufały Oculo

Zapraszamy do kontaktu

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z zasadami zawartymi w polityce prywatności i do kontaktowania się ze mną w sprawach związanych z działaniami marketingowymi firmy AEC Design Sp. z o.o. Sp. K.

 

Katarzyna Szajrych
501094251

Katarzyna.szajrych@aecdesign.pl

Ewa Królikowska
516018324

Ewa.krolikowska@aecdesign.pl

Wojciech Fiodorow
508008182

Wojciech.fiodorow@aecdesign.pl

Piotr Łapiński
696988403

Piotr.lapinski@aecdesign.pl

Urszula Godlewska
696988614
Urszula.godlewska@aecdesign.pl

Jan Piechnik
696988660
Jan.piechnik@aecdesign.pl