Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń 22 746 05 30 lub napisz na sklep@aecdesign.pl. Szanowny kliencie, pracujemy w godzinach 8:30 - 16:30.

Wdrożenie BIM w firmie wykonawczej

Building Information Modeling - nowoczesne metody projektowania, modelowania i zarządzania danymi

PRZEJŚCIE NA TECHNOLOGIĘ BIM TO DUŻA SZANSA DLA FIRMY BUDOWLANEJ

Firma wykonawcza – wdrożenie BIM. Opracowanie przedstawia realne korzyści i rozwiązania płynące z implementacji technologii BIM.

Wraz ze wzrastającą liczbą projektów wykorzystujących BIM (a przynajmniej rysowanie trójwymiarowe) branża budowlana powoli uświadamia sobie, że pozostanie konkurencyjnym na rynku wymaga zmiany sposobu pracy.

Projektom opartym na idei Building Information Modeling towarzyszy szereg interesujących korzyści – mniej zmian i błędów, sprawniejsza współpraca oraz dane projektowe, które można w późniejszym etapie wykorzystać do obsługi, konserwacji i zarządzania inwestycją. Nie ma jeszcze w polskim prawie konieczności stosowania BIM, ale korzyści oraz prestiż powinny być wystarczającą motywacją.

male bialeBIAŁYzalozeniaBIAŁYmale biale

male bialeBIURO techniczne firmy wykonawczej ofertowanie firmy wykonawcze przetarg REALIZACJAmale biale

male bialeBIAŁYwnioskiBIAŁYmale biale

Mimo coraz większej ilości informacji o nowych rozwiązaniach, wciąż jest sporo niejasności co do tego, co to naprawdę znaczy „stosować BIM”.

Firmy projektowe i wykonawcze, rozważające przejście na BIM, często zastanawiają się nad najlepszym sposobem wdrożenia tej technologii. Niektórzy martwią się, jak bardzo BIM zmieni funkcjonujące u nich procesy.

Inni wahają się czy  opłaci się zainwestować czas i pieniądze na wdrożenie BIM. Warto również wiedzieć, że samo kreślenie projektów w 3D nie oznacza jeszcze przejścia na BIM.

BIM test koncepcja narzędzie oprogramowanie autodesk wdrożenia bim

POLSKIE BIURA PROJEKTOWE, KTÓRE JUŻ WDRAŻAJĄ BIM 

KONTAKT – CHĘTNIE ODPOWIEMY NA TWOJE PYTANIA

Katarzyna Szajrych

Dyrektor Działu Architektura

+48 501 094 251

Piotr Łapiński

Dyrektor Regionu

+48 501 795 317

Wojciech Fiodorow

Specjalista ds. Sprzedaży AEC BIM/CAD3D/Stacje Robocze CAD

+ 48 508 008 182