Wydarzenia BIM,Wydarzenia PDM

Forum Wentylacja. Salon Klimatyzacja – targi 27-28 lutego

Forum Wentylacja Salon Klimatyzacja AEC Design

Targi Forum Wentylacja – Salon Klimatyzacja 2018

Kolejna, szesnasta już edycja targów FORUM WENTYLACJA – SALON KLIMATYZACJA 2018 odbędzie się w dniach 27-28 lutego 2018, w Warszawie w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska na ul. Marsa 56c w Warszawie.

Spotkanie specjalistów z branży wentylacyjnej, klimatyzacyjnej i chłodniczej zapowiada się niezwykle ciekawie. Podczas 2 dni targów odbędą się seminaria, przegląd klimatyzatorów SPLIT oraz central wentylacyjnych z odzyskiem ciepła o wydajności do 1000m2/h, pokazy i konkursy w Strefie Instalatora.

Zapraszamy Państwa na stoisko AEC Design (nr 170 na mapie)! Przygotowaliśmy dla Państwa specjalną edycję BIM Akademii AEC Design

Podczas 2 dni spotkań będziemy do Państwa dyspozycji służąc podpowiedziami i radami dotyczącymi oprogramowania oraz dopasowania sprzętu do pracy projektanta. Nasz zespół techniczny będzie prowadził specjalne warsztaty z podstaw modelowanie w Revit MEP oraz tworzenia sparametryzowanych bibliotek. Odbędzie się także prezentacja hardwaru dla specjalistów firmy HP.

targi forum wentylacja salon klimatyzacja 2017

Warsztaty rozpoczynają się od godziny 10.30. Zarówno pierwszego, jak i drugiego dnia targów będziemy omawiać następujące tematy:

  • Podstawy projektowania w Revit MEP
  • Tworzenie bibliotek w Revit
  • Interaktywny wybór urządzeń na stronie producenta za pomocą Configurator 360

Podczas targów odbędzie się loteria wizytówkowa! Do wygrania będą szkolenia w Autoryzowanym Centrum Szkoleń i Certyfikacji AEC Design!

Miejsce targów:
CENTRUM MT POLSKA
WARSZAWA, UL. MARSA 56 c
www.forumwentylacja.pl
ORGANIZATOR: Stowarzyszenie Polska Wentylacja