Make Factory Grow,Mechanika,News,Wydarzenia PDM

Innowacje 4.0 – Wirtualna konferencja Autodesk dla branży przemysłowej

Innowacje 4.0 Wirtualna konferencja tips&tricks historie klientów

Czy Twoja firma jest gotowa na cyfrową przyszłość?

  • A może jesteś w trakcie transformacji cyfrowej i szukasz pomysłów na rozwinięcie innowacyjności oraz wdrożenie zaawansowanych projektów technologicznych?
  • Chcesz zmieniać koncepcje w innowacyjne działania, wymierne korzyści biznesowe oraz przewagę nad konkurencją?
  • Szukasz środków na sfinansowanie swojej transformacji cyfrowej, wprowadzenie firmy do Przemysłu 4.0 i efektywną konkurencję pomnażającą zyski?
  • Chcesz dowiedzieć się więcej na temat innowacyjnych rozwiązań wspomagających projektowanie i produkcję?

Jeśli Twoja odpowiedź na choć jedno z powyższych pytań brzmi TAK, to wirtualna konferencja Autodesk „Innowacje 4.0. Zamień wyzwania na innowacyjność.” jest dla Ciebie!

Zapraszamy na naszą sesję podczas 4-go dnia wirtualnej konferencji, którą poprowadzi Ewelina Starszewska – Inżynier CAD/PDM

Temat: Sprawdź, jak dokonać samodzielnej konfiguracji produktu przed jego kupnem i zaoferować taką możliwość klientowi.

Z prezentacji dowiesz się, jak sparametryzować model i skonfigurować go z pomocą reguł iLogic, a następnie udostępnić go klientowi przez Autodesk Forge do szybkiego samodzielnego wyboru wariantu produktu przez klienta.

AGENDA

Dla kogo?

Tematyka konferencji kierowana jest do:

  • pracowników firm branży przemysłowej
  • działów projektowych, produkcyjnych, rozwoju i sprzedaży
  • do osób będących użytkownikami rozwiązań do projektowania
  • do managerów odpowiedzialnych za rozwój, sprzedaż i innowacyjność w firmach

Na wirtualnej konferencji każdy znajdzie coś dla siebie. Osoby na co dzień pracujące z rozwiązaniami Autodesk zapraszamy szczególnie na sesje techniczne w 2. dniu, oraz na sesje Tips & Tricks w dniu 4.
Kadra managerska znajdzie dla siebie szczególnie ciekawą tematykę w dniu 1. i 3., kiedy to prelogenci opowiedzą o innowacjach, najnowszych technologiach, zarządzaniu projektami i zdalnej współpracy oraz możliwościach finansowania innowacji.
Podczas każdej z sesji będzie możliwość zadawania pytań!

Kiedy?

Wirtualna konferencja Autodesk – Innowacje 4.0 odbędzie się w dniach 26-29.05 (wtorek – piątek). Każdego dnia zaplanowanych jest 4-6 krótkich, 20-minutowych sesji, które w sumie zajmą 2-3 godziny.

Jak zaplanować?

Wirtualna konferencja jest zaplanowana na 4 dni (od wtorku do piątku). W każdym dniu wszystkie sesje łącznie zajmą od 2 do 3 godzin. Każda z nich będzie trwała nie dłużej niż 20 min. Planujemy także półgodzinną przerwę.

Można także dołączać tylko do tych sesji, które są dla Pani/Pana najbardziej interesujące, a wyłączać się z tych, które nie są priorytetem. Dzięki temu, w każdym dniu, każdy uczestnik konferencji będzie miał czas zarówno na wirtualną konferencję, jak i na codzienną pracę.

REJESTRACJA

Powiązane tematy:

Jestem innowacyjny. Wdrażam Autodesk Vault – pobierz poradnik wdrożenia
Zyskaj do 85% refundacji zakupu oprogramowania Autodesk
Szanse dla Przemysłu 4.0 po pandemii
Cyfrowy bliźniak (digital twin) – zapoznaj się z nim
Make Factory Grow – blog technologiczny