Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń 22 746 05 30 lub napisz na sklep@aecdesign.pl. Szanowny kliencie, pracujemy w godzinach 8:30 - 16:30.

Kontakt

Serdecznie zapraszamy do kontaktu, odpowiemy na wszystkie pytania!


AEC Design Sp. z o.o.

Ul. Głogowska 31
01-743 Warszawa
Tel: 22 746 05 30
e-mail: info@aecdesign.pl
Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8.30 – 16.30

Dział Handlowy:
info@aecdesign.pl
ARCHITEKTURA i BUDOWNICTWO PRZEMYSŁ i MECHANIKA
Katarzyna Szajrych
Dyrektor działu Architektura i Infrastruktura
+48 501 094 251
katarzyna.szajrych@aecdesign.pl
Agnieszka Świętochowska
Dyrektor działu Mechaniki
+48 503 191 662
agnieszka.swietochowska@aecdesign.pl
Ewa Królikowska
Specjalista ds. Sprzedaży Produktów AEC
+48 516 018 324
ewa.krolikowska@aecdesign.pl
Agnieszka Karpińska
Specjalista ds. Sprzedaży Produktów MFG
+48 506 036 938
agnieszka.karpinska@aecdesign.pl
Piotr Łapiński
Dyrektor Regionu
+ 48 501 795 317
piotr.lapinski@aecdesign.pl
Łukasz Przybysz
Specjalista ds. Sprzedaży PDM
+ 48 696 988 669
lukasz.przybysz@aecdesign.pl
Wojciech Fiodorow
Specjalista ds. Sprzedaży AEC BIM/CAD3D/Stacje Robocze CAD
+ 48 508 008 182
wojciech.fiodorow@aecdesign.pl
Dział Techniczny:
rejestracja@aecdesign.pl

Wojciech Kozłowski
Kierownik Działu Technicznego AEC
+48 501 607 821
Wojciech.kozlowski@aecdesign.pl
Michał Jastrzębski
Wsparcie Techniczne
+48 696 988 660
michal.jastrzebski@aecdesign.pl

Tomasz Duda
Wsparcie Techniczne
+48 537 802 704
tomasz.duda@aecdesign.pl


Michał Held
Wsparcie Techniczne
+48 516 028 517
michal.held@aecdesign.pl
 Szkolenia:
szkolenia@aecdesign.pl

Urszula Godlewska
Specjalista ds. Szkoleń
+ 48 696 988 614
urszula.godlewska@aecdesign.pl
 

Marketing:
wiadomosci@aecdesign.pl 
Monika Rokosz
Specjalista ds. Marketingu +48 508 289 510
monika.rokosz@aecdesign.pl

 SPRAWDŹ OFERTY PRACY 

Formularz kontaktowy







Mapa dojazdu

Pozostałe informacje


Autoryzowany Partner Autodesk AEC Design Sp. z o.o. Sp. k.

Ul. Głogowska 31
01-743 Warszawa
NIP: 522-285-60-52
REGON: 140980286
Tel: 22 746 05 30
e-mail: info@aecdesign.pl

Numer konta:
ING Bank Śląski S.A. 07 1050 1012 1000 0023 5569 0583

Autoryzowane Centrum Szkoleń AEC Design Sp z o.o.

Ul. Głogowska 31
01-743 Warszawa
NIP: 522-285-43-08
REGON: 140924320
Tel: 22 746 05 30
e-mail: szkolenia@aecdesign.pl

Numer konta:
ING Bank Śląski S.A. 09 1050 1012 1000 0023 5963 8059