Poznaj nas bliżej

Od 21 lat specjalizujemy się w rozwiązaniach dla budownictwa i mechaniki, prowadzimy szkolenia i wdrożenia z zakresu oprogramowania i nowych technologii oraz wspieramy czwartą rewolucję przemysłową w Polsce. Sprawdź, jak możemy Ci pomóc:

 

Modelowanie rodzin Revit

Tworzymy rodziny Revit według najlepszych praktyk, słuchamy jak z nich korzystają architekci i projektanci. Pomagamy wypromować biblioteki. Sprawdź, jak wyglądała nasza współpraca z wybranymi producentami.

Tworzymy skrypty Dynamo

Piszemy dokumentację EIR i BEP

 

Co jest misją firmy AEC Design?
Prowadzenie edukacji w zakresie nowych technologii w branży budownictwa i przemysłu oraz ich wdrażanie w firmach. Nie jesteśmy tylko dostawcą oprogramowania – oferujemy kompleksowe usługi wdrożenia technologii, które są integralną częścią strategii firmy i jej procesów.

Gdzie działamy?
Firma AEC Design działa w siedzibie Warszawie, Siedlcach, Sieradzu, Krakowie, Wrocławiu, Gdańsku, Katowicach, oraz wszędzie tam, gdzie potrzebują nas nasi Klienci. Organizujemy wydarzenia na terenie całej Polski dla firm z branży budownictwa i architektury, które traktują digitalizację serio i chcą brać czynny udział w cyfrowej rewolucji.

Kim są nasi klienci?
Naszymi klientami są biura projektowe, architektoniczne, generalni wykonawcy, inwestorzy, producenci. i zakłady przemysłowe. Sprawdź nasze wybrane i opisane case studies wraz z listami referencyjnymi, aby dowiedzieć się, co zrobiliśmy aby przyspieszyć cyfrową rewolucję w ich organizacjach.

Czym jest AEC Delivery?
AEC Delivery to nasz zespół zbudowany z wybitnych specjalistów w zakresie projektowania (instalacje, konstrukcje, architektura, prefabrykacja, Dynamo) do zadań specjalnych. AEC Delivery jest działem R&D, który w przełomowy sposób rozwiązuje problemy związane z automatyzacją projektowania, wykorzystuje zaawansowane skrypty i programuje nakładki na istniejące oprogramowanie CAD. Współpracujemy przy zagranicznych projektach wykorzystując kolaborację w chmurze i stale budujemy know-how, którym się dzielimy z naszymi klientami.