Budownictwo i architektura,Wydarzenia BIM

Mecenas Dnia Młodego Architekta w latach 2014-2015

Mecenas Dnia Młodego Architekta – AEC Design

1140-dzien-architekta

AEC Design w latach 2014 – 2015 było Mecenasem Konkursu dla Młodych Architektów Builder realizowanego w ramach projektu „Promujemy Polską Architekturę”.

AEC Design w ramach konkursu przygotowywał dla uczestników specjalną ścieżkę dydaktyczną. Dzięki niej każdy uczestnik konkursu mógł liczyć na bezpłatną pomoc naszych trenerów aplikacji z zakresu programu Revit.

Dodatkowo nasza firma prowadziła liczne konsultacje techniczne. Uczestnicy konkursu mogli bezpłatnie poszerzyć swoją wiedzę oraz znaleźć odpowiedzi na nurtujące ich pytania.

Zwieńczeniem całego procesu dydaktycznego w ramach konkursu dla Młodych Architektów było przystąpienie uczestnika konkursu do Klubu Znawcy Revita. Uczestnictwo dało możliwość wykorzystania potencjał młodego projektanta i architekta na rynku pracy.

Konkurs wspiera studentów wydziałów architektury, jak i młodych architektów w ich twórczym, zawodowym rozwoju. Wyłania autorów najlepszych prac, cechujących się pomysłowością, otwartością, wysoką jakością projektowanej architektury, dbałością o detale oraz poprawnością zastosowanych rozwiązań materiałowych i technologicznych. Konkurs ma charakter otwarty i ogólnopolski.

Mogą brać w nim udział osoby pełnoletnie będące studentami I i II stopnia studiów o kierunku architektura lub architektura i urbanistyka uczelni państwowych i prywatnych oraz absolwenci tych wydziałów niezależnie od miejsca zatrudnienia, w wieku do 30 roku życia.

Pozostałe inicjatywy AEC Design:

  • BIM Akademia
  • cykl webinariów
  • Architektoniczne Liga Golfa
  • BIM Discovery Workshops
  • Ekosystemy projektowe