Mechanika,Wydarzenia PDM

Akademia PDM – virtual meetings dla branży mechanicznej

Akademia PDM – virtual meeting 

pdm akademia przemysł mechanika oprogramowanie

Branża mechaniczna w Polsce rozwija się bardzo dynamicznie. Wyróżnia ją innowacyjność i technologia oraz wysoka jakość wytwarzanych produktów. Zarówno prywatne polskie firmy z zagranicznym kapitałem, jak i te mniejsze rodzinne są w świetnej kondycji i mają pełen portfel zamówień.

W zglobalizowanym świecie biznesu, polskie firmy mechaniczne z w powodzeniem konkurują z zakładami dalekowschodnimi: chińskimi lub koreańskimi, zaskakując wysoką jakością bez obniżania ceny.

 

 

Sytuacja w przemyśle ustabilizowała się na wysokim poziomie

Z myślą o dalszym rozwoju oraz chęci poznania success story polskich firm mechanicznych AEC Design otwiera cykl wirtualnych spotkań skierowanych do przedstawicieli z branży – PDM Akademie.

PDM Akademia

To cykl wirtualnych spotkań biznesowych, warsztatów i praktycznych wykładów prowadzonych przez ekspertów z branży na podstawie ich doświadczenia w pracy w przedsiębiorstwach. Onlinowe spotkania stanowią platformę do poznania rozwiązań, wymiany opinii oraz dalszego rozwoju swojego przedsiębiorstwa.

Cele PDM Akademii:

  • przedstawienie najnowocześniejszych rozwiązań oraz oprogramowania do pracy dla inżynierów
  • stworzenie platformy do poznania success story polskich firm z branży mechanicznej, od których można czerpać wzorce
  • prezentacja propozycji rozwiązań najtrudniejszych problemów nurtujących sektor przemysłowy w Polsce
  • nauka obsługi podstawowych funkcji oprogramowania dla inżynierów
  • wymiana doświadczeń
  • networking firm z branży

 

7 marca 2017
“Wirtualna rzeczywistość w przemyśle”

Świat wirtualnej rzeczywistości większości specjalistom do tej pory kojarzył się głównie z grami komputerowymi i branżą rozrywki. Rozszerzona rzeczywistość oferuje jednak ogromne możliwości w wielu gałęziach biznesu, w którym poziom skomplikowania produktu czy usługi jest wysoki. O tym, jakie daje możliwości w szeroko pojętej branży MFG opowie Dariusz Sawicki Business Unit Manager, Członek Zarządu firmy Elomatic Sp. Z o.o. CZYTAJ WIĘCEJ>>>

REJESTRACJA >>>

WCZEŚNIEJSZE SPOTKANIA PDM AKADEMII:

13 grudnia 2016
“Wdrożenie systemu do zarządzania dokumentacją techniczną. Teoria a praktyka”

Skuteczne zarządzanie dokumentacją projektową rozwiązuje wiele problemów w firmie produkcyjnej.
O tym jak wygląda wzorowy model wdrożenia systemu PDM oraz jak ten proces wygląda w praktyce opowiedzieli nasi prelegenci:

Fabian Stasiak CAD Consulting
– ekspert z dziedziny wykorzystania oprogramowania firmy Autodesk w zakresie wspomagania projektowania i zarządzania dokumentacja projektową. Specjalizuje się w doradztwie i we wdrażaniu rozwiązań CAD w firmach produkcyjnych, projektujących urządzenia mechaniczne, sprzęt powszechnego użytku, oprzyrządowanie technologiczne, itp. Więcej informacji
Krzysztof Kamiński, Kierownik Działu Konstrukcyjnego w przedsiębiorstwie z branży producentów maszyn do przetwórstwa spożywczego N&N Nadratowski Food Processing Equipment

LINK Z NAGRANIEM>>> 

Przyszłość tworzenia

Chcesz wprowadzić do firmy zarządzanie cyklem życia produktu? My Ci w tym pomożemy!


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z zasadami zawartymi w polityce prywatności i do kontaktowania się ze mną w sprawach związanych z działaniami marketingowymi firmy AEC Design Sp. z o.o. Sp. K.