Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń 22 746 05 30 lub napisz na sklep@aecdesign.pl. Szanowny kliencie, pracujemy w godzinach 8:30 - 16:30.

Media i rozrywka

Oprogramowanie do modelowania, animacji i renderowania 3D

Rozwiązania Autodesk Media i Rozrywka pozwalające na podejmowanie złożonych i skomplikowanych wyzwań produkcyjnych, związanych z szeroka pojętą rozrywką i wizualizacją

Oferta środowiska Media i Rozrywka to programy przeznaczone dla architektów, specjalistów od wizualizacji, filmowców, twórców gier i programów telewizyjnych. Wysokiej jakości wizualizacja może zadecydować o tym, czy zdobędziesz zlecenie czy odejdziesz z pustymi rękami. To różnorodność narzędzi projektowych, dzięki którym stworzysz wysokiej jakości wizualizacje projektu. Funkcje zawarte w programach umożliwiają pokazanie całego projektu od koncepcji do prezentacji końcowej w formie animowanego, fotorealistycznego renderingu. Oferowane tu  potężne procesy robocze mogą pomóc zwiększyć wydajność, aby Użytkownik mógł skupić się na tworzeniu innowacyjnych projektów, efektywnie planować harmonogramy i nie przekraczać założonych budżetów.

Aktualności i wydarzenia

Mają Państwo jakiekolwiek pytania? Zapraszamy do kontaktu:

Agnieszka Świętochowska

Dyrektor Działu Mechaniki

+48 503 191 662

Katarzyna Szajrych

Dyrektor Działu Architektura

+48 501 094 251

Piotr Łapiński

Dyrektor Regionu

+48 501 795 317

A oto nasi Klienci, którzy już korzystają z Digital Prototyping: