Make Factory Grow

Narzędzie Nesting Utility dla subskrybentów Kolekcji Product Design & Manufacturing

nesting_utility

Klienci posiadający Kolekcję z zakresu wytwarzania i projektowania produktów (Product Design & Manufacturing Collection) od teraz mają możliwość pobrania narzędzia Nesting Utility bez dodatkowych kosztów.

Nasting Utility do Inventora służy do wygenerowania rozkrojów w technologii nestingu. Dzięki temu narzędziu będzie można wykonać dokumentację technologiczną, która (w rezultacie ułatwi pracę przy wycięciach) później będzie można wykorzystać do wycięcia na ploterach CNC.

Nesting Utility pozwala na:

1. Automatyczne rozplanowanie rozkrojów na arkuszu blachy
2. Przeliczenia kosztów i efektywności
3. Okreslanie materiałów i podział rozkrojów na różne grubości blach oraz ilości pakietów
4. Eksport całego arkusza blachy z rozkrojami do formatu DXF (możliwość wrzucenia do programu CAM w celu wygenerowania ścieżki na ploter CNC)

Narzędzie przyda się w pracy specjalistów zarządzających produkcją: technologów, inżynierów i osób odpowiedzialnych za przygotowanie dokumentacji na produkcji.

Aby pobrać narzędzie należy wejść na stronę i zalogować się na swoje konto Autodesk TUTAJ >>>

Poznaj naszą nakładkę na Inventora, która umożliwia zautomatyzowanie generowania plików DXF dla konstrukcji blachowych w Inventor.

Program wykonuje automatycznie dokumentację w formacie DXF na wypalarki CNC. Umożliwia nadawanie własnych nazw plików wzbogaconych o informacje takie jak: parametry iProperties oraz ilość sztuk w złożeniu. Automatyczna analiza elementów do wykonania jako DXF. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>>

Masz pytania? Skontaktuj się z nami


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z zasadami zawartymi w polityce prywatności i do kontaktowania się ze mną w sprawach związanych z działaniami marketingowymi firmy AEC Design Sp. z o.o. Sp. K.