Wydarzenia PDM

O firmie AEC Design


oprogramowanie autodesk wdrożenia usługi bim architektura mechanika szkolenia autocad revit inventor promocjaAEC Design – łączymy Cię z sukcesem

AEC Design to firma z wieloletnim stażem. Jako Autoryzowany Partner Autodesk ze statusem Gold, już od 20 lat dostarczamy kompleksowe rozwiązania: oprogramowanie, specjalistyczne usługi, wdrożenia i szkolenia dla fachowców z branży budownictwa i architektury oraz branży mechanicznej.

 

Siłę firmy opieramy na jej pracownikach. W AEC Design pracuje stały zespół ekspertów z wieloletnim stażem, który doskonale zna specyfikę pracy i potrzeby swoich Klientów. W ciągu kilkunastu lat działania wypracowaliśmy także sieć kontaktów osób współpracujących – czynnych zawodowo specjalistów branży AEC i MFG. Czyni nas to jedną z najlepiej rozpoznawalnych i najlepiej ocenianych firm w swojej specjalizacji.

Architektura i budownictwo

W obszarze architektury i budownictwa jesteśmy liderem wdrożeń BIM. Specjalizujemy się w usługach BIM (Building Information Modeling):

– szkoleniach BIM – Revit, Navisworks, BIM Manager
– wdrożeniach BIM
– modelowaniu BIM 3D, 4D, 5D i 6D
– tworzeniu bibliotek w Revit
– asyście projektowej – tworzenie pilotażowego projektu w BIM
– analizie kosztów w BIM.

Ważnym aspektem naszej działalności w branży AEC jest skupienie na budowaniu świadomości BIM w Polsce w każdej grupie potencjalnych użytkowników i odbiorców. W tym celu stworzyliśmy szereg inicjatyw. Organizujemy Ekosystemy projektowe współpracujących ze sobą podmiotów projektu oraz BIM Discovery Workshop – warsztaty pozwalające na lepsze zrozumienie celów i planów rozwojowych firmy Klienta. Kilka razy na kwartał organizujemy także BIM Akademię AEC Design – prowadzone przez Ekspertów wykłady poświęcone ważnym zagadnieniom związanym z BIM, jak np. koordynacji międzybranżowej w BIM, etapom wdrożeń BIM, planowaniu budowy w BIM, LOD (Level of Development, Level of Deployment), łączeniu harmonogramów z modelem BIM, raportom kolizji w Revit i Navisworks, itp.

Mechanika, produkcja i symulacje

Oferta środowiska Mechanika to odpowiedź na potrzeby firm branży przemysłowej.   Wśród nich są przedsiębiorstwa przemysłu samochodowego, lotniczego, maszyn i urządzeń; przemysłu narzędziowego, elektrotechnicznego, maszyn rolniczych, urządzeń i produktów gospodarstwa domowego. Proponowane przez AEC Design rozwiązania dla przemysłu to narzędzia i pakiety oprogramowania oraz usługi dopasowane do współczesnych wymagań realizacji cyklu życia produktów wytwarzanych przez producentów w dynamicznie zmieniającym się otoczeniu biznesowym. W pakiecie usług dla MFG świadczymy wdrożenia systemów klasy CAD, CAM, a zwłaszcza PLM i PDM, które wymagają profesjonalnego podejścia do wdrożenia. Wdrożenie Vault składa się z etapów rozbudowanych lub podzielonych ze względu na stopień skomplikowania projektu. Opiera się zawsze na współpracy zespołu wdrożeniowego AEC Design z zespołem wdrożeniowym Klienta. Warunkiem koniecznym powodzenia projektu jest ustalenie i uzgodnienie priorytetów Klienta w sferze PLM/PDM.

O sile firmy AEC Design świadczą nasze referencje. Współpracują z nami firmy z branży architektury, budownictwa, konstrukcji, instalacji MEP, firmy wielobranżowe. W mechanice współpracujemy z firmami związanymi z projektowaniem w przemyśle w obszarze cyfrowego prototypowania: przedsiębiorstwami, producentami, firmami produkującymi linie technologiczne, zajmujące się budowa maszyn i urządzeń.

Główna siedziba firmy znajduje się w Warszawie. Ponadto, posiadamy dwa oddziały w Sieradzu i w Siedlcach. Zasięg działania firmy obejmuje całą Polskę.

KONTAKT ORAZ DANE FIRMY