Oferty pracy

Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Sprawdź, na jakie stanowiska poszukujemy pracowników.
Zachęcamy studentów do aplikowania przez cały rok - prześlij swoje CV a poinformujemy Cię gdy rozpocznie się rekrutacja na stanowisko odpowiednie dla Ciebie.

Dla osób doświadczonych we wdrażaniu rozwiązań PDM w firmach mechanicznych.

Dla osób doświadczonych we wdrażaniu rozwiązań PDM w firmach mechanicznych.

Jeśli znasz normę PAS 1192-2:2013 i masz doświadczenie w pisaniu dokumentów EIR według standardów brytyjskich, zgłoś się!

Zgłoś się, jeśli znasz Revita jak własną kieszeń, a nawet lepiej. Zapunktujesz jeżeli wiesz co to jest Dynamo i umiesz go użyć.

Praca pod okiem naszych specjalistów technicznych, z elastycznymi godzinami pracy (także możliwość pracy zdalnej) i atrakcyjnym wynagrodzeniem.

Do naszego zespołu szukamy osoby, która pomoże nam sprawnie zidentyfikować potrzeby klientów. Jeśli wiesz, jak rozmawiać z ludźmi i łatwo nawiązujesz kontakty, zgłoś się.

Do naszego zespołu na Żoliborzu szukamy doświadczonej i zaangażowanej osoby na pełen etat. Masz szansę zrealizować swoje pomysły na promocję jednego z największych i najbardziej dynamicznych partnerów Autodesk w Polsce.

Nie widzisz oferty, która Cię interesuje? Złóż do nas swoje CV, a skontaktujemy się kiedy rozpocznie się rekrutacja na interesujące Cię stanowisko.


Akceptuję politykę prywatności