Oferty pracy

Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Sprawdź, na jakie stanowiska poszukujemy pracowników.
Zachęcamy studentów do aplikowania przez cały rok - prześlij swoje CV a poinformujemy Cię gdy rozpocznie się rekrutacja na stanowisko odpowiednie dla Ciebie.

Dla osób doświadczonych we wdrażaniu rozwiązań PDM w firmach mechanicznych.

Szukamy Inżyniera aplikacji CAD/CAM/PDM
Miejsce pracy: Warszawa

Zgłoś się, jeśli masz doświadczenie w wdrażaniu rozwiązań PDM w firmach mechanicznych. Mile widziana znajomość produktów Autodesk, ale jeśli do tej pory pracowałeś na konkurencyjnym oprogramowaniu, śmiało do nas napisz. Zapunktujesz, jeżeli interesujesz się tematyką Przemysłu 4.0, bo nad rozwiązaniami tego pokroju pracujemy u naszych klientów.
Na tym stanowisku czeka Cię prawdziwa wielozadaniowość. Gwarantujemy różnorodne zadania: od szkolenia ludzi, po pracę przy wdrożeniach u klienta. Nie jesteśmy korporacją, więc łatwo się tu odnajdziesz i będziesz mógł rozwijać swoją specjalizację. Z pewnością nie ma tu nudy. Praca jest cały czas z klientem i najczęściej w zespole, więc wymagamy kultury i doświadczenia. Dla nas i dla klienta musisz być ekspertem, prawdziwym Specjalistą przez duże S.

Wymagania:

– Wykształcenie wyższe techniczne o profilu mechanicznym lub pokrewnym
– Wiedza na temat oprogramowania CAD/CAM/PLM – znajomość oprogramowania AutoCAD, Inventor, Solid Works
– Przynajmniej 3 lata doświadczenia w branży mechanicznej – biura konstrukcyjne lub Autoryzowane Centra Szkoleniowe
– Umiejętność prowadzenia prezentacji
– Znajomość branży mechanicznej
– Łatwość nawiązywania kontaktów i budowania relacji z klientem
– Dobra organizacja, umiejętność pracy pod presją czasu
– Prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w pracy z klientem
  • Wiedza na temat technologii IT, trendów, nowości technicznych etc.
  • Ukończone certyfikowane szkolenia z oprogramowania Autodesk
  • Pasja

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie prezentacji technicznych i sprzedażowych oprogramowania Autodesk
  • Prowadzenie szkoleń, warsztatów i wdrożeń oprogramowania CAD/CAM/PLM u klientów
  • Wsparcie produktowe i doradztwo techniczne dla klientów końcowych
  • Opieka posprzedażowa klienta – rozwiązywanie problemów z oprogramowaniem,
    dbanie o satysfakcję klienta
  • Tworzenie treści branżowych oraz opracowywanie materiałów marketingowych dla klientów końcowych
  • Analiza wymagań klientów, pomoc w doborze aplikacji Autodesk
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji biznesowych
  • Udział i reprezentowanie firmy podczas seminariów i konferencji branżowych
  • Rozwój, ciągłe doskonalenie swoich umiejętności i podnoszenie kwalifikacji
  • Wysoka kultura osobista – nastawienie pro – klient

Oferujemy:

– Wynagrodzenie jak za specjalistę – w zależności od umiejętności
– Wiele wyzwań i różnorodności
– Brak nudy
– Oprogramowanie i sprzęt
– Stałe godziny pracy
– Samochód służbowy
– Wdrożenie na stanowisku pracy – pakiet szkoleń wprowadzających
– Wynagrodzenie na czas
– Prywatna opieka techniczna
– Umowa o pracę
– Możliwość częściowej pracy zdalnej

Akceptuję politykę prywatności