Oferty pracy

Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Sprawdź, na jakie stanowiska poszukujemy pracowników.
Zachęcamy studentów do aplikowania przez cały rok - prześlij swoje CV a poinformujemy Cię gdy rozpocznie się rekrutacja na stanowisko odpowiednie dla Ciebie.

Powrót

Dla osób doświadczonych we wdrażaniu rozwiązań PDM w firmach mechanicznych.

Szukamy osoby, która zrozumie biznes naszych klientów i będzie potrafiła doradzić, jak wejść na wyższy poziom zaawansowania technologicznego. Zgłoś się, jeśli wiesz, jak wdrażać rozwiązania PDM w firmach mechanicznych. Nie sprzedajemy tylko pudełek z oprogramowaniem, tylko całe rozwiązania i prowadzimy klienta przez kolejne poziomy usprawnień w firmie. Mile widziana jest znajomość produktów Autodesk, ale jeśli do tej pory sprzedawałaś/eś konkurencyjne oprogramowanie, śmiało do nas napisz. Zapunktujesz jeżeli interesujesz się tematyką przemysłu 4.0, bo nad rozwiązaniami tego pokroju pracujemy u naszych klientów.
Na tym stanowisku będziesz ściśle współpracował z pomocnym działem technicznym. Nie jesteśmy korporacją, więc łatwo się tu odnajdziesz i będziesz mógł rozwijać swoją specjalizację. Z pewnością nie ma tu nudy. Praca jest cały czas z klientem i najczęściej w zespole, więc wymagamy kultury i doświadczenia.

Wymagania:
– Przynajmniej 3 lata doświadczenia na stanowisku sprzedawcy/ konsultanta handlowego w branży mechanicznej
– Lubisz doradzać, tłumaczyć i analizować potrzeby klienta
– Znajomość produktów Autodesk mile widziana
– Znajomość rozwiązań PDM
– Znajomość branży mechanicznej

Oferujemy:
– Wynagrodzenie jak za specjalistę
– Wiele wyzwań i różnorodności
– Brak nudy
– Oprogramowanie i sprzęt
– Stałe godziny pracyAkceptuję politykę prywatności