Oferty pracy

Jeśli chcesz dołączyć do zespołu AEC Design, sprawdź aktualne oferty pracy i aplikuj na wybrane przez siebie stanowisko.

Do naszego zespołu AEC Design poszukujemy doświadczonego specjalisty w obszarze marketingu internetowego.

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie i prowadzenie kampanii reklamowych w Internecie (PPC, SEO, RTB, e-mail, afiliacja), odpowiedzialność za ROMI kampanii
  • Odpowiedzialność za content marketing oraz przygotowywanie strategii marketingowych w mediach społecznościowych
  • Copywriting, redagowanie artykułów do czasopism
  • Zarządzanie stroną internetową pod kątem optymalizacji konwersji – opracowywanie innowacyjnych rozwiązań wspierających sprzedaż i pozyskiwanie leadów
  • Stworzenie i nadzór nad realizacją planu marketingowego spójnego ze strategią marketingową firmy
  • Przygotowywanie comiesięcznych raportów z postępów kampanii, statystyk Google Analytics oraz analiz aktywności w social mediach
  • Tworzenie materiałów graficznych, wideo, prezentacji do digital marketingu
  • Wsparcie sieci sprzedaży w budowaniu wizerunku w Internecie i lokalnych działaniach marketingowych online

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (marketing, reklama, zarządzanie) · 3-letnie doświadczenie w marketingu internetowym
  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu internetowych kampanii marketingowych z nastawionych na wzrost ruchu, budowanie bazy i zwiększenie sprzedaży
  • Bardzo dobra znajomość Google Ads oraz analityki webowej w oparciu o narzędzia Google m.in. Analytics
  • Biegła znajomość Facebook Business Manager i LinkedIn Sales Navigator
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodna komunikację w mowie i piśmie
  • Znajomość form i narzędzi reklamy internetowej  oraz obsługi mailingu (preferowany SalesManago)
  • Umiejętność tworzenia i redagowania tekstów, tzw. lekkie pióro
  • Znajomość programów graficznych

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Praca tylko w dni robocze w godz. 8:30-16:30
  • Miejsce pracy: ul. Głogowska 31, Warszawa. Dogodne warunki do zaparkowania samochodu
  • Podnoszenie kompetencji poprzez udział w szkoleniach
  • Poziom wynagrodzenia zależny od doświadczenia i umiejętności
  • Atrakcyjny pakiet benefitów zawierający m.in. opiekę medyczną
  • Narzędzia pracy  – laptop, telefon, samochód
  • Dodatkowe udogodnienia socjalne – kuchnia z możliwością odgrzania lub przygotowania posiłku, ekspres do kawy
  • Praca w prężnie rozwijającym się zespole oraz przyjazne i komfortowe otoczenie

Akceptuję politykę prywatności