Budownictwo i architektura,Make Factory Grow,News,Usługi BIM

Pobierz e-book “BIM dla generalnych wykonawców”

BIM dla generalnych wykonawców

TRANSFORMACJA RYNKU BUDOWLANEGO

Transformacja rynku budowlanego niewątpliwie niesie ze sobą wiele zmian. W każdej z nich drzemie ukryty potencjał, ale także ryzyko, które należy wziąć pod uwagę już na początkowych etapach projektu.

Zespoły budowlane są złożone, często obejmując wiele organizacji. Współpraca między zespołami projektowymi i interesariuszami nadal stanowi wyzwanie, które może obciążyć projekt kosztami lub opóźnieniami. Tradycyjnie współpraca w budownictwie często była procesem asymetrycznym: to znaczy wiele zespołów pracowało nad własną częścią projektu. Pojawienie się chmury zwiększyło zdolność zespołów do współdzielenia złożonych geometrycznie modeli, współpracy w czasie rzeczywistym i koordynacji z większą dokładnością. Wykorzystanie chmury daje pewność, że każdy zespół pracuje na tej samej wersji projektu. Zmniejsza to zależność od ręcznych procesów przesyłania danych i minimalizuje liczbę błędów czy przeoczeń na kolejnych etapach. A im lepsze są połączenia między członkami zespołu projektowego i interesariuszami, tym bardziej wydajny i mniej podatny na błędy jest cały proces.

Autodesk Construction Cloud łączy przepływy pracy, zespoły i dane na każdym etapie budowy, aby zmniejszyć ryzyko, zmaksymalizować wydajność i zwiększyć zyski. Centralizuje współpracę, dane i spostrzeżenia w celu zwiększenia wydajności i zmniejszenia ryzyka dla projektów budowlanych wszystkich typów i rozmiarów.

Pobierz e-book “BIM dla generalnych wykonawców” i poznaj 5-stopniowy plan, który poprowadzi Twoją firmę w kierunku cyfrowego rozwiązania opartego na chmurze.

 

 

Wypełnij formularz i uzyskaj dostęp do e-book “BIM dla generalnych wykonawców”

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z zasadami zawartymi w polityce prywatności i do kontaktowania się ze mną w sprawach związanych z działaniami marketingowymi firmy AEC Design Sp. z o.o. Sp. K.

 

Nasi doradcy są do Państwa dyspozycji – posiadają niezbędną wiedzę i  wieloletnie doświadczenie w świadczeniu usług z zakresu wdrażania metodyki BIM.  Zapraszamy do kontaktu. 

tel: 505-315-392

info@aecdesign.pl