mar
26
czwartek
Sprawdź inne wydarzenia

Wydarzenia BIM

Seminarium Regionalne – Architektura i Budownictwo – 26.03.2020 Katowice

Targi dla architektów, projektantów, biur projektowych i inwestorów instytucjonalnych

Architektura i Budownictwo – 26.03.2020 Katowice – Hotel Forum przy ulicy Bytkowskiej 1a

Seminaria skierowane do architektów i konstruktorów. W ramach Architektury i Budownictwa omawiane są tematy związane z kubaturą obiektów, konstrukcją budowli i elementami architektury zewnętrznej budynków użyteczności publicznej i obiektów przemysłowych tzn.: dachy i stropodachy, zadaszenia, odwodnienia, elewacje, elementy nośne, systemy zamocowań, chemia budowlana, izolacje i hydroizolacje, oświetlenie architektoniczne, podjazdy i elementy małej architektury, hale i konstrukcje stalowe.

W szczególności zapraszamy na prezentację “Narzędzia do optymalizacji i automatyzacji pracy architekta przy użyciu autorskiego szablonu AEC Design Revit Template oraz skryptów Dynamo do generowania kart katalogowych mieszkań i analizy nasłonecznienia”, którą poprowadzi arch. inż. Maciej Spiess, Inżynier BIM AEC Design.

Maciej Spiess – Architekt z kilkunastoletnim doświadczeniem w pracy z Autodesk Revit. Certyfikowany instruktor Autodesk Revit. Jako projektant w biurze Medusa Group tworzył autorskie rozwiązania w dziedzinie koordynacji międzybranżowej i zaawansowanych systemów modelowania oraz tworzenia wyspecjalizowanych rodzin, co od kilku lat rozwija o możliwości jakie daje Dynamo. Zajmował się organizacją pracy zespołów biura projektowego na wszystkich etapach inwestycji.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska firmowego AEC Design.

Więcej informacji o wydarzeniu.