Make Factory Grow,Mechanika

Siła technologii AnyCAD w Autodesk Inventor

Wydajniejsza praca w środowisku z wieloma systemami CAD

Nowa technologia importowania plików z innych systemów CAD.

  • Skojarzone importowanie danych CAD z plików CATIA, SolidWorks, NX, Pro-E/Creo i Alias pozwala zachować połączenie z wybranym plikiem. Zaimportowana geometria w programie Inventor jest aktualizowana wraz ze zmianami wprowadzanymi w modelu.
  • Obsługa importowania selektywnego umożliwia odczytanie tylko tej geometrii, która jest istotna, co przyśpiesza proces importowania. Nowa karta Wybierz zawiera opcję pozwalającą określić, które obiekty mają być importowane podczas importu pliku CATIA, SolidWorks, Pro-E/Creo, NX, Alias, STEP, IGES lub Rhino.
  • Włączono obsługę wielowątkowości. Dzięki temu możliwe jest bardziej efektywne wykorzystanie przez program Inventor dostępnego sprzętu, na którym jest uruchomiony. Wynikiem tego jest zwiększona wydajność podczas pracy z plikami z innych systemów CAD.
  • Opcje importowania plików CATIA, SolidWorks, Pro-E/Creo, NX, Alias, STEP, IGES, Rhino i SAT oraz plików binarnych Parasolid zostały uproszczone i zawierają obecnie czytelne wybory dotyczące importu.