Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń 22 746 05 30 lub napisz na sklep@aecdesign.pl. Szanowny kliencie, pracujemy w godzinach 8:30 - 16:30.

Strefa studenta

Twoja przyszłość jest w Twoich rękach, ale my możemy Ci pomóc!

Szkolenia dla studentów – zdobądź unikalną wiedzę!

Jeśli masz legitymację studencką i chcesz od podstaw nauczyć się lub poszerzyć swoje umiejętności w zakresie wykorzystywania aplikacji Autodesk – ten punkt jest dla Ciebie!

Z myślą o przyszłych architektach, konstruktorach i inżynierach przygotowaliśmy specjalną ofertę uczestnictwa w szkoleniach i warsztatach. Dajemy gwarancję wysokiej jakości prowadzonych zajęć, dzięki którym zdobędziesz praktyczne umiejętności obsługi oprogramowania.

Za Twoją zgodą, po ukończeniu szkolenia włączymy Cię do Klubu Znawców Revita lub Klubu Znawców Inventora i zarekomendujemy wśród firm poszukujących specjalisty znających aplikacjęklubznawcowrevita_small

Klub znawców Revita

Klub Znawców Revita grupuje specjalistów aplikacji z branży architektonicznej, konstrukcyjnej i instalacyjnej, którzy dzięki kursom w naszym Autoryzowanym Centrum Szkoleniowym biegle opanowali obsługę programu REVITszkolenia-thumb

Klub znawców Inventora

Klub Znawców Inventora grupuje specjalistów aplikacji z branży mechanicznej, którzy dzięki kursom w naszym Autoryzowanym Centrum Szkoleniowym biegle opanowali obsługę programu Autodesk Inventor.

Aktualności z działu Strefa Studenta

UNIKALNA PROMOCJA Szkolenia dla studentów tylko 420 zł/os

Mają Państwo jakiekolwiek wątpliwości? Zapraszamy do kontaktu:

Urszula Godlewska

+48 696 988 614

urszula.godlewska@aecdesign.pl