Strefa studenta

Szkolenia dla studentów – zdobądź unikalną wiedzę!

Jeśli masz legitymację studencką i chcesz od podstaw nauczyć się lub poszerzyć swoje umiejętności w zakresie wykorzystywania aplikacji Autodesk – ten punkt jest dla Ciebie!

Z myślą o przyszłych architektach, konstruktorach i inżynierach przygotowaliśmy specjalną ofertę uczestnictwa w szkoleniach i warsztatach. Dajemy gwarancję wysokiej jakości prowadzonych zajęć, dzięki którym zdobędziesz praktyczne umiejętności obsługi oprogramowania.

Za Twoją zgodą, po ukończeniu szkolenia włączymy Cię do Klubu Znawców Revit lub Klubu Znawców Inventora i zarekomendujemy wśród firm poszukujących specjalisty znających aplikację Autodesk.
Posiadając Międzynarodowy certyfikat Autodesk ukończenia szkolenia otwierasz sobie ścieżkę kariery zawodowej już podczas studiów. Skorzystaj z cen promocyjnych na szkolenie skierowanych specjalnie dla studentów.
Po kursie praktykuj swoją wiedzę na bezpłatnym oprogramowaniu Autodesk.

Klub Znawców Revit

Klub Znawców Revit zrzesza specjalistów aplikacji z branży architektonicznej, konstrukcyjnej i instalacyjnej, którzy dzięki kursom w naszym Autoryzowanym Centrum Szkoleniowym biegle opanowali obsługę programu REVIT
Kliknij tutaj

Klub Znawców Inventor

Klub Znawców Inventor zrzesza specjalistów aplikacji z branży mechanicznej, którzy dzięki kursom w naszym Autoryzowanym Centrum Szkoleniowym biegle opanowali obsługę programu Autodesk Inventor.
Kliknij tutaj

Bądź na bieżąco z aktualnościami w Strefie Studenta

Szkolenie weekendowe Revit Architecture poziom I

Zapisz się na szkolenie w Warszawie, 6-8 września 2019r. 
480 PLN brutto/osoby przy grupie od 10 osób.
Zapisz się

Znajdź dla sobie najlepszą pracę w renomowanym biurze projektowym. Sprawdź aktualne oferty.
Oferta pracy – Unibep
Oferta pracy – BIM Engineers – BIM Technician

Zapraszamy do kontaktu:
Urszula Godlewska
+48 696 988 614
urszula.godlewska@aecdesign.pl