Szkolenia – certyfikacja

Jesteś profesjonalnym użytkownikiem aplikacji i chcesz to potwierdzić - Certyfikacja Autodesk jest dla Ciebie!

Nasze ATC jest również Autoryzowanym Centrum Certyfikacji Certiport, dzięki czemu u nas możesz zdać Egzamin Professional i zdobyć certyfikat.

Certyfikat Professional to powszechnie uznane świadectwo umiejętności, uznawane przez pracodawców i klientów na całym świecie, które pomaga w osiąganiu sukcesów w karierze projektanta:

– stanowi dowód posiadanej wiedzy
– umożliwia wpis do publicznej bazy certyfikowanych specjalistów Autodesk
– upoważnia do posługiwania się logotypem certyfikacji Autodesk
– zwiększa wiarygodność w Twojej branży

Egzaminy certyfikujące odbędą się  3 grudnia 2021 r., godzina 10.00

Autodesk Certified User

Egzamin trwa 50 minut.

Składa się z 30 pytań z odpowiedziami wielokrotnego wyboru, wymagających odpowiedniego dopasowania elementów, wskazywania i klikania („hot-spot”) oraz z zadań praktycznych, których celem jest określenie, czy uczestnicy kursu rozumieją zasady działania oprogramowania Revit Architecture i potrafią się nim efektywnie posługiwać.
Zalecane przynajmniej 50 godz. pracy w programie.
Zapisy: szkolenia@poczta.aecdesign.pl

Autodesk Certified Professional

Egzamin trwa 120 minut.

Składa się z 35 pytań, z których większość wymaga utworzenia lub zmodyfikowania pliku danych w oprogramowaniu Revit Architecture, a następnie wpisania odpowiedzi we właściwym polu. Do innych typów należą pytania z odpowiedziami wielokrotnego wyboru, wymagające dopasowania odpowiednich elementów oraz wskazywania i klikania.
Zalecane przynajmniej 400 godz. pracy w programie.
Zapisy: szkolenia@poczta.aecdesign.pl

Korzyści wynikające z posiadania certyfikatu

Umiejętności zapewniające uznanie w branży
Wyróżnij się i zdobądź uznanie branży za wiedzę specjalistyczną w zakresie oprogramowania Autodesk®. Certyfikat Autodesk potwierdza, że masz wiedzę i umiejętności niezbędne, aby efektywnie spełniać potrzeby Twojej firmy.

Świadectwo umiejętności pomagające utrzymać lub zmienić stanowisko
Certyfikaty mogą dać Ci przewagę podczas ubiegania się o awans lub w związku z rozwojem kariery zawodowej. Pokazują, że angażujesz się w pracę i interesujesz się branżą. Dodatkowo, w związku z tym, że certyfikaty Autodesk są udzielane na całym świecie, możesz posługiwać się nimi w wielu różnych miejscach.

Przynależność do elity profesjonalistów
Nie każdy może spełnić rygorystyczne wymagania certyfikacji Autodesk. Zostań członkiem doborowego grona profesjonalistów, którzy zrealizowali program dzięki nauce i zaangażowaniu. Po ukończeniu certyfikacji Autodesk otrzymasz oficjalny certyfikat i logo Autodesk, a Twoje dane trafią do bazy certyfikowanych specjalistów Autodesk z całego świata.

Poprawa własnych wyników i korzyści dla firmy
Przygotowywanie się do certyfikacji pomaga poprawić produktywność, ponieważ w trakcie nauki do egzaminu rozwijasz posiadane umiejętności i zyskujesz nowe. Zapewnij firmie korzyści, skupiając się na umiejętnościach, projektach i zadaniach ważnych dla pracodawcy i danej branży.

Pewność siebie i uznanie współpracowników
Certyfikacja pomoże określić kierunki własnego rozwoju, wykraczające poza opis stanowiska czy stopień lub tytuł naukowy, a także zapewni poczucie satysfakcji. Uzyskanie certyfikatu może łączyć się z prestiżem i uznaniem wśród współpracowników.

Demonstrowanie wiedzy specjalistycznej w zakresie najnowszych technologii Autodesk
Autodesk stale doskonali oferty oprogramowania. Pokaż szkole lub pracodawcy, że wyprzedzasz innych, zdobywając certyfikaty dotyczące najnowszych wersji oprogramowania.

Zapisz się już teraz!