AEC Design - szkolenie z oprogramowania Civil 3D - ATC
Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń +48 505 315 392 lub napisz na sklep@poczta.aecdesign.pl Szanowny kliencie, pracujemy w godzinach 8:30 - 16:30.

Civil 3D

Szkolenia 2018

szkolenia civil 3d

Jest to program, którego funkcjonowanie oparte jest na środowisku pracy dobrze znanego AutoCADa, dedykowany projektantom infrastruktury, ale również stosowanym przez urbanistów i geodetów. Civil 3D wykorzystywany jest przy projektowaniu obiektów infrastrukturalnych (autostrady, drogi, linie kolejowe, lotniska), czy też projektów z zakresu inżynierii wodnej.

Aplikacja Civil 3D funkcjonuje w zgodzie z ideologią BIM, dzięki czemu oferuje większe możliwości w zakresie projektowania obiektów inżynierii wodnej i lądowej oraz tworzenia dokumentacji budowlanej, a także umożliwia sprawna komunikację z innymi narzędziami „BIMowymi” (InfraWorks, Revit, Navisworks). Projekty tworzone za pośrednictwem Civila są modelami obiektowymi (każdy element ma zdefiniowaną geometrię w przestrzeni, a także swoistą inteligencję, tzn. że tworzonym obiektom możemy zdefiniować różnego rodzaju parametry, które są wykorzystywane przez program przy np. zautomatyzowanym generowaniu dokumentacji), dzięki czemu wprowadzając zmianę w jednym miejscu program „za nas” aktualizuje informacje o zmodyfikowanym obiekcie we wszystkich miejscach, gdzie się on pojawia (np. narzutach, przekrojach, zestawieniach, etc.) – dokumentacja jest pochodną modelu, nad którym pracujemy, czyli projektant może się skupić na podejmowaniu kluczowych decyzji dla prawidłowego wykonania projektu, a nie poświęca swojego czasu na dopilnowanie, żeby na każdym rysunku prezentacja rysunkowa naszego modelu była spójna – tym zajmuje się program. Wraz z instalacją aplikacji dostajemy do ręki potężne narzędzia w postaci szablonów, w których możemy zdefiniować, np. jak na rysunkach danego typu mają zostać zaprezentowane obiekty konkretnego rodzaju, jakie wykorzystywać etykiety do ich opisania, jak je wymiarować, itp. – wszystko to możemy dopracować do standardów, według których już obecnie tworzycie Państwo dokumentację i odpowiedzialność za szereg mniej lub bardziej skomplikowanych operacji można przerzucić na program, który zrobi to za nas szybciej.

Szkolenia Stacjonarne

 
CIVIL 3D
Opis szkolenia
Kurs wprowadza w tajniki kompletnego systemu CAD dla projektantów infrastruktury. Program jest dedykowany dla projektantów dróg, ulic, parkingów, infrastruktury podziemnej, melioracji oraz dla urbanistów i geodetów.
Czas trwania
21 godz.
Program szkolenia
 
CIVIL 3D
Opis szkolenia
Kurs wprowadza w tajniki kompletnego systemu CAD dla projektantów infrastruktury. Program jest dedykowany dla projektantów dróg, ulic, parkingów, infrastruktury podziemnej, melioracji oraz dla urbanistów i geodetów.
Czas trwania
21 godz.
Program szkolenia
Zobacz →
Data/lokalizacja
Koszt szkolenia
Cena dla studentów

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

+48 696 988 614

szkolenia@aecdesign.pl

ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ

Dane do faktury