Szkolenia,Usługi BIM

Szkolenia dla budownictwa

Prowadzone w Autoryzowanym Centrum Szkoleń i Certyfikacji AEC Design kursy z aplikacji: Revit, AutoCAD, Advance Steel, Dynamo, Navisworks, stanowią kompleksowe przygotowanie uczestników do użytkowania aplikacji w określonym przez nich zakresie. Szkolenia otwarte, szkolenia dedykowane oraz szkolenia online dostosowywane są pod kątem branży, umiejętności i potrzeb kursantów.

KONTAKT:

Urszula Godlewska
696 988 614
szkolenia@poczta.aecdesign.pl

Jako prekursor i lider wdrożeń BIM na rynku polskim w ciągu ostatnich 8 lat prowadzenia szkoleń przeszkoliliśmy blisko 2000 kursantów! Do dalszej współpracy przekonaliśmy wielu naszych dawnych kursantów, którzy obecnie piastują managerskie lub kierownicze stanowiska w największych polskich i zagranicznych firmach.
Rozwijamy się wraz z naszymi Klientami, ich potrzebami i gotowością biznesu. Początkowo, prowadzone przez nas szkolenia dotyczyły oprogramowania AutoCAD, Revit, obecnie prowadzimy całościowe wdrożenia na każdym poziomie. Wychodząc naprzeciw potrzebom Klienta organizujemy szkolenia BIM z Revit Architecture, Revit Structure, Revit MEP – instalacje elektryczne, Revit MEP – instalacje HVAC, WOD-KAN, a także z Technologii BIM i dokumentacji BIM.


Prowadzimy szkolenia z aplikacji
:

Dynamo
NOWOŚĆ
Revit Architecture Revit MEP – Instalacje elektryczne Technologia BIM NOWOŚĆ
AutoCAD Civil Revit Structure – Konstrukcje Revit MEP – Instalacje HVAC, WOD-KAN Navisworks

KALENDARZ SZKOLEŃ >>>

Po szkoleniu każdy uczestnik otrzymuje Międzynarodowy Certyfikat Autodesk Ukończenia Szkolenia. Posiadamy wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych.

Z naszych usług korzystają:

  • pracownicy firm,
  • osoby bezrobotne kierowane z Urzędów Pracy,
  • osoby prywatne,
  • studenci, nauczyciele, wykładowcy – Przejdź do STREFY STUDENTA

Zapisz się już teraz!