Usługi BIM dla budownictwa - wdrożenia i szkolenia - AEC Design
Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń +48 505 315 392 lub napisz na sklep@poczta.aecdesign.pl Szanowny kliencie, pracujemy w godzinach 8:30 - 16:30.

Usługi BIM

BIM discovery workshops oprogramowanie autodesk wdrożenia bim BIM Discovery Workshops 28.09.2017 - Biorąc pod uwagę nieustannie rosnące znaczenie rozwiązań BIM w obszarze budownictwa, a także olbrzymiego wpływu implementacji tych idei dla możliwości rozwoju Waszej firmy – chcielibyśmy zaproponować Państwu przeprowadzenie Warsztatów, które będą […]
BIM Tworzenie modeli BIM – usługa 28.09.2017 - Tworzenie modeli BIM Tworzymy modele BIM w oparciu o dokumentację płaską zgodnie z wytycznymi zamawiającego. Wykonujemy modele wszystkich branż na dowolnym poziomie szczegółowości od LOD100 do LOD400. Kontakt: Katarzyna Szajrych […]
Biblioteki Revit – tworzenie rodzin parametrycznych 29.09.2017 - Oferujemy współpracę w postaci przygotowania biblioteki Revit, zgodnych z ofertą katalogową Państwa Firmy. Wykonujemy różne rodzaje rodzin z branży architektonicznej, konstrukcyjnej i mechanicznej działające zgodnie z aplikacją Revit. Mogą to […]
ofertowanie usługi bim oprogramowanie revit Analiza modelu pod kątem wyceny. Generowanie zestawień ilościowych z modelu BIM 11.10.2017 - Wycena BIM – analiza modelu BIM Analiza modelu. Usługa skierowana do działów ofertowania w firmach wykonawczych Przedmiotem usługi jest sprawdzenie i ocena przydatności modelu w zakresie generowania zestawień ilościowych do celów […]
Autodesk Revit BIM konferencje webinaria warsztaty wykłady klubznawcowrevita BIM konferencje webinaria warsztaty wykłady klubznawcowrevita wydarzenia BIM oprogramowanie autodesk wdrożenia szkolenia usługi Klub Znawców Revit 11.10.2017 - Klub Znawców Revit powstał z myślą o młodych projektantach i architektach, którzy dzięki kursom w naszym Autoryzowanym Centrum Szkoleniowym biegle opanowali obsługę programu REVIT. Do Klubu Znawców Revit może przystąpić każdy kto […]
szkolenia autodesk revit kursy autocad inventor oprogramowanie Szkolenia dla budownictwa 19.10.2017 - Prowadzone w Autoryzowanym Centrum Szkoleń i Certyfikacji AEC Design kursy z aplikacji: Revit, AutoCAD, Advance Steel, Dynamo, Navisworks, stanowią kompleksowe przygotowanie uczestników do użytkowania aplikacji w określonym przez nich zakresie. […]
BIM 360 – zarządzanie procesem budowlanym w chmurze 24.04.2019 - Zapewnia zespołom zaangażowanym w projekt, budowę i zarządzanie inwestycją budowlaną dostęp do wszystkich danych w chmurze
Revit 2020 – Stworzony z myślą o BIM 29.04.2019 - BIM to przede wszystkim zarządzanie informacją na każdym etapie procesu inwestycyjnego, począwszy od koncepcji, przez projektowanie i budowę, aż do późniejszej obsługi wybudowanego obiektu
skrypt dynamo revit autodesk “W poszukiwaniu straconego czasu” – Drukowanie w Autodesk Revit 18.07.2019 - Jak zminimalizować czas poświęcany drukowaniu? Jak wyeliminować powtarzalne czynności? Z pomocą przychodzi Dynamo.
Integracja Autodesk Revit z Robot Structure Analysis – wsparcie dla konstruktorów 09.08.2019 - Sprawdź nasze rozwiązania na automatyzację modelowania zbrojenia i skrócenie czasu wykonywania projektu. Dowiedz się, jak w promocyjnej cenie zakupić oprogramowanie dedykowane dla biur konstrukcyjnych.
Inżynierowie AEC Design mogą dołączyć do Twojego zespołu projektowego 17.03.2020 - Sprawdź, jak możemy Ci pomóc. Nasi Inżynierowie posiadają niezbędną wiedzę i narzędzia, aby dołączyć do Twojego zespołu.
Bezpłatny dostęp do produktów chmurowych – BIM 360, Fusion, AutoCAD 20.03.2020 - Autodesk ogłasza program "Free & Extended Access to Cloud Collaboration Products" dla kilku flagowych produktów do współpracy chmurowej. Sprawdź, jak je pobrać.
We create high quality BIM models in Poland 21.04.2020 - We work quickly and economically thanks to Dynamo scripts. Using the Autodesk BIM 360 Design platform we can work with you in real time.
rzut pięta Dynamo – Numeracja pomieszczeń po ścieżce w Autodesk Revit 06.05.2020 - Zobacz film, który przedstawia utworzenia skryptu, który znajduje w modelu pomieszczenia, których geometria została przecięta przez narysowaną wcześniej Linię Modelową typu Splajn. Tak znalezione pomieszczenia, ustawione w odpowiedniej kolejności, otrzymują kolejne numery zgodnie z zadanym schematem.
Zestawienie okien w programie Revit Wykorzystaj Zestawienie Okien w Autodesk Revit do sprawdzenia 1/8 powierzchni pomieszczenia 07.05.2020 - Obejrzyj film, który przedstawia proste ćwiczenie wykorzysujące możliwości Zestawień elementów, które potrafią raportować informacje o pomieszczeniach, do których są przypisane.
Transformacja cyfrowa szansą dla budownictwa – wywiad z inż. BIM Wojciechem Kozłowskim 02.06.2020 - Zapraszamy do przeczytania wywiadu z inżynierem BIM Wojciechem Kozłowskim, który podzielił się wieloletnim doświadczeniem we wdrażaniu rozwiązań chmurowych.
analiza nasłonecznienia Skrypt Dynamo do analizy nasłonecznienia dla pomieszczeń przeznaczonych na pobyt ludzi 02.06.2020 - Poznaj nasz autorski skrypt, który bazując na poprawnym astronomicznym modelu słońca wykorzystywanym w Autodesk Revit przeprowadza analizę bezpośredniej ekspozycji światła słonecznego na powierzchni okna.
cyfrowy bliźniak w budownictwie Cyfrowy bliźniak (digital twin) w budownictwie – zapoznaj się z nim 11.08.2020 - Czym jest cyfrowy bliźniak (digital twin) i dlaczego jest potrzebny w mojej firmie? Pobierz biuletyn wprowadzający w świat cyfrowego bliźniaka w budownictwie i towarzyszących trendach w technologii.
BIM 360 DESIGN – Platforma do współpracy przy projektowaniu budynków i infrastruktury 22.09.2020 - BIM 360 Design umożliwia zespołom architektonicznym, inżynieryjnym i budowlanym bezpieczną współpracę w czasie rzeczywistym nad modelami Revit.
jak przejść z 2d do bim, dokumentacja płaska model 3D model bim Jak przejść z 2D do BIM? Standardy i procedury BIM w biurze projektowym 02.03.2021 - Sprawdź usługi BIM realizowane przez inżynierów AEC Design, które przyspieszą przejście z 2D do pracy z wykorzystaniem metodyki BIM.
Pakiet benefitów dla nowych Klientów AEC Design 08.03.2021 - Dołącz do grona Klientów AEC Design i sprawdź jakie dodatkowe benefity przygotowaliśmy dla Ciebie.
Karty katalogowe mieszkań – autorski generator 20.03.2021 - Zaoszczędź czas i zleć nam wygenerowanie kart katalogowych mieszkań. Nasz autorski generator wykonuje 1 kartę w 1 minutę.
oprogramowanie dynamo Autodesk Dynamo – usługi 21.03.2021 - Zapraszamy na szkolenia z tworzenia skryptów, oferujemy gotowe materiały lub wykonujemy skrypty wg indywidualnych potrzeb Klienta.
oporgramowanie Revit bim Konsultacje BIM 22.03.2021 - Oferujemy kompleksowe wsparcie we wszystkich zagadnieniach związanych z metodyką BIM. Zapraszamy do współpracy.
raport kolizji oprogramowanie revit Detekcja kolizji 22.03.2021 - Jeśli chcesz mieć pewność, że  twój projekt nie będzie zawierał błędów, które mogą wygenerować duże koszty na etapie realizacji, skontaktuj się z nami!
Tworzenie zestawień ilościowych z modeli BIM Tworzenie zestawień ilościowych z modeli BIM 22.03.2021 - Wspieramy Klientów w tworzeniu zestawień ilościowych z modeli BIM oraz w przygotowaniu i ocenie użyteczności modeli BIM do wykorzystania generowania zestawień.
AEC Design Revit Template – szablon architektoniczny do Autodesk Revit 22.03.2021 - Zespół Inżynierów BIM AEC Design przygotował autorski produkt - szablon architektoniczny do Autodesk Revit. Poznaj AEC Design Revit Template.
wdrożenie metodyki BIM Wdrożenie metodyki BIM 22.03.2021 - Doświadczony zespół inżynierów AEC Design wspiera Klientów w procesie implementacji metodyki BIM. Poznaj naszą ofertę.
Wsparcie przy tworzeniu dokumentacji procesu BIM Wsparcie przy tworzeniu dokumentów wymagań (EIR) i planu BIM (BEP) 22.03.2021 - AEC Design wspiera Klientów w poprawnym zdefiniowaniu wymagań BIM oraz Planu BIM. Sprawdź szczegóły.
Dofinansowanie do 80 % na szkolenia BIM 21.05.2021 - Tylko do 6 czerwca br. dofinansowanie do 80% na szkolenia z metodyki BIM. Sprawdź naszą ofertę szkoleń.
inwestor bim autodesk BIM w projektowaniu budynków 21.06.2021 - Metodyka BIM pozwala na zmniejszenie ryzyk związanych z przygotowaniem i realizacją inwestycji budowlanych. Poznaj korzyści z BIM dla biur projektowych.
przemysł i budownictwo Przemysł i Budownictwo – na styku światów 02.08.2021 - Sprawdź ofertę skierowaną do branży architektoniczno-budowlanej oraz firm produkujących dla niej komponenty budowlane.
cyfrowy bliźniak digital twin Siła cyfrowego bliźniaka 30.08.2021 - Dowiedz się, na czym polega technologia cyfrowego bliźniaka i jakie ma zastosowanie na poszczególnych etapach projektu.
Bony na cyfryzację Bony na cyfryzację – Wsparcie MŚP w obszarze cyfryzacji 09.09.2021 - Zapraszamy do współpracy przy pozyskiwaniu środków. Nabór wniosków o dofinansowanie będzie prowadzony od 20 września do 20 października br.
e-book dla generalnych wykonawców Pobierz e-book “BIM dla generalnych wykonawców” 21.10.2021 - Pobierz bezpłatnie e-book "BIM dla generalnych wykonawców" i poznaj 5-stopniowy plan, który poprowadzi Twoją firmę w kierunku cyfrowego rozwiązania opartego na chmurze.
Autodesk Construction Cloud – wspólne dane w chmurze 25.10.2021 - Zespoły budowlane mają teraz do dyspozycji kompleksową platformę zarządzania budową, zawierającą wszystkie dane w jednym centralnym miejscu. Poznaj Autodesk Construction Cloud.
Dołącz do Oculo, aby łatwo śledzić i dokumentować postępy na budowie 22.12.2021 - Bez martwych punktów w Twoim projekcie: śledź postępy, oszczędzaj czas i zmniejszaj ryzyko dzięki Oculo AI i kamerom 360. Płynna integracja z BIM 360 oraz Autodesk Construction Cloud.
Pobierz e-book “Must Have dla kardy zarządzającej” 20.01.2022 - Must Have to pierwszy cykl edukacyjny skierowany do kadry zarządzającej w branży budowlanej. Zapraszamy do pobrania I części.
BIM Collaborate PRO – efektywniejsza współpraca i koordynacja w chmurze 09.03.2022 - Połącz ludzi, dane i procesy dzięki narzędziom Autodesk do współpracy w chmurze, aby poprawić realizację swoich projektów. Poznaj BIM Collaborate PRO.
Usługi rozwojowe szansą na sukces – Baza Usług Rozwojowych 23.05.2022 - Skorzystaj z dofinansowania w ramach projektu Usługi rozwojowe szansą na sukces. Podnieś swoje kwalifikacje/kompetencje zawodowe.
Projekt Podmiotowy System Finansowania. Śląskie 10.06.2022 - Skorzystaj z dofinansowania w ramach projektu Usługi rozwojowe szansą na sukces. Podnieś swoje kwalifikacje/kompetencje zawodowe.
LINEAR – rozwiązania BIM na Autodesk Revit dla branży MEP 11.12.2022 - Tylko do 31 stycznia 2023 roku kupisz rozwiązania LINEAR dla Revit i AutoCAD z 22 % rabatem. Skontaktuj się z nami, Znajdziemy dla Ciebie optymalne rozwiązanie i przygotujemy indywidualną ofertę.
grantera webinar WEBINAR: Rekordowa pula środków – ruszają dotacje na 2023 rok 01.02.2023 - Zapraszamy na webinar. Podczas wydarzenia zostaną przedstawione założenia nowej perspektywy oraz harmonogram konkursów na 2023 rok. Udział w webinarze jest bezpłatny.