wrz
27
czwartek
Sprawdź inne wydarzenia

Wydarzenia BIM

27 września – Webinar: Skrypty Dynamo w praktyce

Wy pytacie, my odpowiadamy

Zapraszamy na webinar, na którym pokażemy kilka przydatnych skryptów Dynamo i odpowiemy na Wasze najczęściej zadawane pytania. Widzimy się 27 września o 15:00

Webinar poprowadzi nasz doświadczony specjalista Jarek Szepietowski, który tworzy magię pisząc skrypty i programując czynności w Revicie od wielu lat. Doświadcznie zdobył przy licznych projektach oraz w renomowanym biurze konstrukcyjnym, gdzie szukał rozwiązań i optymalizacji procesów projektowych dla klientów z całego świata. Z powodzeniem wdraża BIM w firmach i szkoli z zaawansowanych zagadnień Revit i Dynamo. Najlepiej jednak relaksuje się pisząc skomplikowane nakładki i siedząc po uszy w chmurach punktów z zeskanowanych obiektów.

Jarek czeka na Wasze pytania i ciekawe problemy, które będzie mógł rozwiązać – możecie je zgłaszać na grupie na Facebook’u: Technologia BIM w Polsce lub pisząc na adres dagmara.kowalik@aecdesign.pl.

Wszyscy uczestnicy webinaru, chcący poszerzyć swoją wiedzę w tematyce Dynamo dostają 15% rabatu na szkolenie w terminie
24-25 października 2018r. http://www.aecdesign.pl/szkolenie/dynamo-pazdziernik-2018-4/ . Zapisy na : szkolenia@aecdesign.pl (z dopiskiem webinar).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z zasadami zawartymi w polityce prywatności i do kontaktowania się ze mną w sprawach związanych z działaniami marketingowymi firmy AEC Design Sp. z o.o. Sp. K.