Budownictwo i architektura,Wydarzenia BIM

WEBINARIUM Na czym polega funkcjonalność analityczna, kosztorysowa i montażowa parametrycznych obiektów w Revit?

producenci materiałów budowlanych webinarium oprogramowanie autodesk

Posiadanie przygotowanych w aplikacji Revit rodzin produktów uproszcza sposób ich prezentacji i dotarcia, a możliwość ściągnięcia odpowiednich plików bezpośrednio ze strony internetowej w znaczącym stopniu ułatwia pracę projektantów i może ich skłonić do wyboru produktów danej firmy producenckiej.

Sprawny proces projektowania zachęca również inwestorów, a zebranie wszystkich elementów w nakładce stanowi wydajny i elegancki pakiet, wygodny w użyciu. Dodatkowym atutem jest możliwość lepszej współpracy wewnątrz firmy, jeśli ta oprócz działu produkcyjnego posiada również dział projektowy.

Podczas webinarium przedstawimy istotne informacje dotyczące edytora rodzin w aplikacji Revit. Jak poprawnie przygotować parametryczny blok uwzględniając funkcjonalność analityczną, kosztorysową i montażową.

Webinarium skierowane jest do producentów materiałów i urządzeń budowlanych oraz projektantów i firm wykonawczych zainteresowanych opracowaniem lub zamówieniem Bibliotek obiektów w Revit.

Kiedy: 22 września, godz. 10.00
Prowadzący:
Wojciech Kozłowski, Inżynier aplikacji Revit, Certyfikowany trener ATC
Czas trwania: 45 min
REJESTRACJA ZAKOŃCZONA

Producenci, którzy korzystają z naszych usług:

– Rigips Saint-Gobain Construction Products Polska Sp. z o.o.
– Walraven Sp. z o.o.
BAKS Karczew
– Verano Lublin
– Kingspan Sp. z o.o.
– SANHA Polska Sp. z o.o.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z zasadami zawartymi w polityce prywatności i do kontaktowania się ze mną w sprawach związanych z działaniami marketingowymi firmy AEC Design Sp. z o.o. Sp. K.