Wydarzenia PDM

WEBINARIUM Jak przełamać ograniczenia Vault – automatyczne nazewnictwo

webinarium vault

Vault – automatyczne nazewnictwo

Zapraszamy na webinarium, na którym dowiesz się, w jaki sposób możesz wykorzystywać narzędzia Autodesk, aby przełamać ograniczenia aplikacji Vault Basic / Vault Workgroup/ Vault Professional i dostosować schemat nazewnictwa pod swoje potrzeby (z uwzględnieniem poziomu, na którym znajduje się część czy złożenie).

System do zarządzania dokumentacją

Problemy z opanowaniem procesu zarządzania dokumentacją wyrobu, jakie mogą się pojawić w dziale konstrukcyjnym wpływają na pracę innych działów i w efekcie na funkcjonowanie całej firmy. Dlatego warto zadbać o to, by te procesy przebiegały prawidłowo. W skutecznym zarządzaniu dokumentacją pomaga system PDM – Vault.

System “szyty na miarę”

Każda firma ma swoją specyfikę, a co za tym idzie ma własne, unikalne wymagania i oczekiwania wobec oprogramowania do zarządzania dokumentacją. Dlatego kluczową rolę odgrywa wdrożenie i konfiguracja na miarę potrzeb danej firmy. Aby dostosować system do swoich wymagań należy je skonfrontować z funkcjonalnościami, które posiada Vault Basic, Vault Workgroup lub Vault Profossional.

Personalizacja funkcji systemu

Aby dobrze wdrożyć oprogramowanie, należy znać zarówno jego możliwości, jak i ograniczenia. Jednym z takich ograniczeń jest kwestia dostosowania schematu nazewnictwa do wymagań firmy. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów, zapraszamy na webinarium, na którym pokażemy jak przełamać te, jak i wiele innych ograniczeń.

 

REJESTRUJĘ SIĘ NA WEBINARIUM

Prowadzący Kiedy O której  Czas trwania
Łukasz Przybysz, inżynier ds. CAD/PDM 28 lutego 2018 r. 9.30 30 minut

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z zasadami zawartymi w polityce prywatności i do kontaktowania się ze mną w sprawach związanych z działaniami marketingowymi firmy AEC Design Sp. z o.o. Sp. K.