Strefa Studenta,Wydarzenia BIM

Wyniki  Konkursu dla Młodych Inżynierów – Nagroda AEC Design

Wyniki  Konkursu dla Młodych Inżynierów – Nagroda AEC Design

30 maja 2019 roku odbyła się uroczysta Gala Builder for the Future. W II edycji (2018-2019) Konkursu dla Młodych Inżynierów studenci przygotowali trzy zadania: zadanie wspólne architektoniczno-inżynierskie „Rzeka, która łączy”, zadania inżynierskie: „Wyzwanie Młodego Inżyniera” i „Detal inżynierski”.

Mamy przyjemność ogłosić tegorocznych zwycięzców konkursu za zaawansowane rozwiązania i pomysłowość w ich realizacji. Cieszymy się, że studenci z takim zaangażowaniem podeszli do przygotowania projektów i wykazali się doskonałą znajomością narzędzi niezbędnych w pracy każdego projektanta. Wierzymy, że uczestnicy konkursu będą wstanie wnieść duży wkład w rozwój sposobu projektowania w Polsce i życzymy im, aby wymyślane przez nich rozwiązania cieszyły się sukcesem na światową skalę.

Nagrodą jest szkolenie oferowane przez AEC Design z podstaw programowania wizualnego – Dynamo. Zwycięzcy zostaną zaproszeni do przedstawienia swoich prac na BIM Akademii – cyklu spotkań edukacyjno-networkingowych organizowanych przez AEC Design.

Laureaci: